SPORT

DANOWCY NA SEMINARIUM W CZĘSTOCHOWIE

W Częstochowie odbyło się seminarium szkoleniowe PUT, które poprowadził mistrz Don Dalton (8.dan) z Irlandii, prezydent ITF Union. W imprezie udział wzięło ponad 60 osób z całej Polski. Wśród nich piątka reprezentantów Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan ze Świdnika.
Dan seminarium
Seminarum dotyczyło przede wszystkim walki sportowej. Nie zabrakło czasu także na układy formalne, walkę jednokrokową, a nawet na kopnięcia pokazowe. Don Dalton przekazał naszym zawodnikom kolejną solidną porcję wiedzy do zgłębiania i analizowania.
Mistrz Dalton przeprowadził również szkolenie sędziowskie przed zbliżającymi się otwartymi mistrzostwami Europy w taekwondo. Ta impreza odbędzie się w lutym przyszłego roku w Budapeszcie – przyznał Piotr Bernat, trener LKSW Dan ze Świdnika.
W najbliższym czasie danowców czeka kilka startów na zawodach. Już 10 października wezmą udział w TKD ITF Lehel Vezer Cup w Jaszbereny na Węgrzech. Będzie to towarzyski turniej taekwondo ITF dla wszystkich kategorii wiekowych, z podziałem na pasy. Tydzień później wystartują w czeskiej Pradze na WAKO Kickboxing Czech Open, a 24 października będą walczyć o medale na VII Otwartych Mistrzostwach Polski Tang Soo Do w Pionkach.
JacK
foto: www.lkswdan.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button