SPORT

WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

Na naszym portalu znajdą państwo najświeższe informacje z boisk piłkarskich Lubelszczyzny. Podajemy wyniki, strzelców bramek oraz składy drużyn reprezentujących powiat świdnicki od III ligi do B klasy. Nie zapominamy także o drużynach młodzieżowych biorących udział w systemie rozgrywek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Szczegółowe informacje z meczów minionego weekendu będziemy uzupełniali na bieżąco w kolejnych newsach. Tabele poszczególnych lig można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
logo wyniki piłkarskiego weekendu
III LIGA – XII KOLEJKA
sobota 3 października godz. 15.00
Resovia Rzeszów – AVIA ŚWIDNIK 4:0
KLASA OKRĘGOWA – IX KOLEJKA
sobota 3 października godz. 12.00
DSC_0362
LKS WIERZCHOWISKA – PIASKOVIA PIASKI 0:2 (Przemysław Ziętek 46′, Łukasz Strug 78′)
A KLASA GRUPA III – VIII KOLEJKA
niedziela 4 października godz. 13.00
VICTORIA RYBCZEWICE – LKS Skrobów mecz nie odbył się
Goście nie dojechali do Rybczewic z powodu awarii autokaru.
niedziela 4 października godz. 15.00
OLEŚNIA OLEŚNIKI – KS Nasutów 3:1 (Wojciech Mrugała 20′, Piotr Filutowski 70′, Łukasz Janiak 80′)
niedziela 4 października godz. 15.00
GKS Niedźwiada – HURAGAN SIOSTRZYTÓW 9:1 (Przemysław Charytański)
logo LKS Trawniki
B KLASA GRUPA II – VI KOLEJKA
sobota 3 października godz. 11.00
Krzczonovia Krzczonów – LKS TRAWNIKI 1:6 (Krzysztof Basiński 2, Paweł Czuba 2, Marcin Kubicki, Kamil Maziarz)
niedziela 4 października godz. 11.00
LKS BISKUPICE – PERŁA PROGRES MEŁGIEW 1:5 (Rafał Porębski-samobójcza – Tomasz Korona 3, Adrian Kalita 2)
niedziela 4 października godz. 11.00
VIR DOROHUCZA – Sprint Wierzchowiska 4:0 (Damian Korneluk 2, Paweł Jaroszyński-rzut karny, Wojciech Hanc)
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – VI KOLEJKA
niedziela 4 października godz. 11.00
LKS WIERZCHOWISKA – Motor Lublin 4:2 (Paulina Goś 10′, Natalia Szczygieł 22′, Maja Dąbrowska 30′, Weronika Fabian 37′)
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – X KOLEJKA
niedziela 4 października godz. 11.00
AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Łuków 2:3 (Mateusz Kot 2)
logo Avia
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VI KOLEJKA
sobota 3 października godz. 15.00
Gaudium Zamość – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (Aleksander Kowalczyk)
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – VI KOLEJKA
sobota 3 października godz. 11.00
Hetman Żółkiewka – LKS TRAWNIKI 20:0
sobota 3 października godz. 14.00
GKS Niedźwiada – HURAGAN SIOSTRZYTÓW 3:0 v.o.
Drużyna gości nie dojechała na mecz.
niedziela 4 października godz. 12.45
Tur Milejów – OLEŚNIA OLEŚNIKI 4:1 (Jan Drygała)
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – X KOLEJKA
niedziela 4 października godz. 13.30
AVIA ŚWIDNIK – Widok Lublin 0:8
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – V KOLEJKA
sobota 3 października godz. 11.00
PIASKOVIA PIASKI – Avenir Jabłonna 1:5 (Mateusz Kowalczyk 60′)
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – VI KOLEJKA
sobota 3 października godz. 11.00
AVIA ŚWIDNIK – Heksa Niedrzwica Duża 0:5
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – X KOLEJKA
sobota 3 października godz. 13.00
AVIA ŚWIDNIK – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0 (Oliwier Świąder, Karol Gałgan)
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – X KOLEJKA
sobota 3 października godz. 14.30
AVIA ŚWIDNIK – Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0 (Adrian Leszczyński 2, Olaf Wojciechowski)
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – VI KOLEJKA
niedziela 4 października godz. 14.00
Vrotcovia Lublin – PIASKOVIA PIASKI 7:0
niedziela 4 października godz. 15.30
AVIA ŚWIDNIK – Górnik II Łęczna 3:5 (Miłosz Kowalski 3)
logo Victoria Rybczewice
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA I – I TURNIEJ II RUNDY
STADION PRZY UL. LESZCZYŃSKIEGO W LUBLINIE
niedziela 4 października godz. 14.00
VICTORIA RYBCZEWICE – Akademia Paderewski Lublin 0:1
AVIA ŚWIDNIK – Lublinianka 1:1 (Michał Janczak)
VICTORIA RYBCZEWICE – Lublinianka 0:6
AVIA ŚWIDNIK – Górnik Łęczna 3:0 (Michał Janczak 2, Ireneusz Dmitruk)
VICTORIA RYBCZEWICE – Górnik Łęczna 2:5 (Dawid Zieliński, Igor Ziętek)
AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin 0:1
VICTORIA RYBCZEWICE – BKS Lublin 0:8
AVIA ŚWIDNIK – Akademia Paderewski Lublin 1:0 (Michał Janczak)
VICTORIA RYBCZEWICE – AVIA ŚWIDNIK 1:6 (Dawid Zieliński – Michał Janczak 2, Bartosz Wołowiec, Edwin Mościcki, Maciej Maciocha, Kacper Woźniak)
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – I TURNIEJ II RUNDY
BOISKO ORLIK PRZY UL. CZWARTAKÓW W LUBLINIE
sobota 3 października godz. 10.00
LKS WIERZCHOWISKA – BKS Lublin 2:1 (Jakub Korgol, Marcin Staszczyk)
LKS WIERZCHOWISKA – Widok Lublin 0:5
LKS WIERZCHOWISKA – Motor II Lublin 0:4
LKS WIERZCHOWISKA – Błękit Cyców 3:0 (Jakub Korgol, Marcin Staszczyk, Kacper Rycerz)
A KLASA CHEŁM – VII KOLEJKA
sobota 3 października godz. 15.00
Orzeł Srebrzyszcze – MKS SIEDLISKA 6:1 (Adrian Olech 15′)
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama