SPORT

PUCHARY OD LSW24.PL DLA NAJLEPSZYCH W POWIATOWYCH DERBACH!!!

Zainspirowani derbowym meczem B klasy sprzed tygodnia, w którym Perła Progres Mełgiew pokonała na wyjeździe LKS Biskupice 5:1, postanowiliśmy, że na zakończenie sezonu 2015/2016 ufundujemy dwa puchary.
skarb kibica B klasy logo
Oba dla najlepszych – drużyny i strzelca w meczach derbowych powiatu w B klasie. Dlaczego akurat na tym szczeblu? Powody są przynajmniej trzy. Pierwszy, że jest to najniższy poziom rozgrywkowy – VIII liga. Drugi – grają w nim aż cztery drużyny z terenu powiatu świdnickiego, a trzeci to taki, że emocje oraz zainteresowanie kibiców jest nie mniejsze niż w wyższych klasach rozgrywkowych z III ligą włącznie.
W każdej rundzie zostanie rozegranych sześć meczów o ligowe punkty pomiędzy zespołami: LKS Perła Progres Mełgiew, LKS Trawniki, LKS Vir Dorohucza i LKS Biskupice. Pierwszy z nich odbył się właśnie przed tygodniem. Kolejny już dziś o godz. 15. Podopieczni trenera Waldemara Ocyska na stadionie w Trawnikach będą podejmować lokalnego rywala z gminy Trawniki – LKS Biskupice.
Następne mecze derbowe w rundzie jesiennej:
IX kolejka – 25 października: Perła Progres Mełgiew – Vir Dorohucza
X kolejka – 31 października: Vir Dorohucza – LKS Trawniki
XI kolejka – 8 listopada: LKS Biskupice – Vir Dorohucza
Do rozegrania pozostaje jeszcze zaległy mecz z V kolejki, w którym Perła Progres Mełgiew powinna zmierzyć się na własnym boisku z LKS Trawniki. Jak na razie nie ma wyznaczonego nowego terminu tej potyczki.
Oczywiście na bieżąco będziemy relacjonować sytuację w derbowej tabelce B klasy o puchar portalu lsw24.pl!!!
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button