AKTUALNOŚCI

KTO WIDZIAŁ WYPADEK?

Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w Świdniku. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 67-letni mieszkaniec gm. Mełgiew wyjeżdżając pojazdem marki Dacia z drogi podporządkowanej na ul. Wyszyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Do szpitala trafił 41-letni świdniczanin, kierujący Fiatem. Jak potwierdził alkomat obaj uczestnicy byli trzeźwi. Policjanci bezpośrednich świadków zdarzenia proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w  Świdniku, jednocześnie apelują o ostrożność na drodze, tak by nie doszło do tragedii.
Wczoraj, po godz. 10.00 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. Spółdzielczą w Świdniku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kierujący pojazdem marki Dacia, 67-letni mieszkaniec Mełgwi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Fiat, czym doprowadził do zderzenia się pojazdów.
Na miejscu interweniował załoga karetki pogotowia ratunkowego oraz straż pożarna. Do szpitala trafił 41-letni kierowca Fiata. Mężczyzna odniósł obrażenia w postaci urazu głowy i kręgosłupa.
Jak potwierdził alkomat obaj kierowcy byli trzeźwi.
Policjanci ustalając okoliczności zdarzenia zwracają się do bezpośrednich świadków o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod numerem telefonu 997 lub 81 749-42-10. Niewykluczone, że ich zeznania pomogą ustalić przyczyny wypadku. Jednocześnie apelujemy o ostrożność i „noga z gazu”. Zanim podejmiemy manewr upewnijmy się, że jego wykonanie nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa na drodze.
KPP w Świdniku

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button