SPORT

ZADYSZKA NA FINISZU JESIENI

Juniorzy starsi Avii na finiszu pierwszej rundy w I Lidze Wojewódzkiej ewidentnie złapali zadyszkę. W dwóch ostatnio rozegranych meczach zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Bednaruka zdobyli zaledwie jeden punkt. Jak się jednak okazuje młodzi świdniczanie nie stracili szansy na tytuł mistrzów jesieni. Warunek? Wygrane w dwóch ostatnich kolejkach. Zadanie nie będzie łatwe, ale przy pełnej mobilizacji i walce o każdą piłkę, jak najbardziej wykonalne. W najbliższą niedzielę o godz. 11 Avia u siebie zagra z trzecią w tabeli Wisłą Puławy i tydzień później na stadionie lidera – Górnika w Łęcznej, do którego w tej chwili traci trzy punkty.
DSC_0361
X KOLEJKA
AVIA – ORLĘTA Ł. 2:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Kot 2 (61′, 90′).
Avia: Patryk Jaroszek, Jakub Czarnecki, Mateusz Leśniak, Krzysztof Pałka, Mateusz Banach, Dominik Szponar, Daniel Wójcik, Artur Goc (60′ Konrad Maziarczyk), Mateusz Kozłowski, Konrad Żmuda, Mateusz Kot.
Był to najsłabszy mecz żółto-niebieskich w tym sezonie. Gospodarze w pierwszej połowie spotkania nie wykorzystali kilku stuprocentowych okazji do zdobycia bramek. Zemściło się to w drugiej połowie. Zespół z Łukowa wygrał zasłużenie prezentując dużą odpowiedzialność i wolę walki. Tego dnia cały zespół Avii wyglądał bardzo blado.
XI KOLEJKA
ORLĘTA R. – AVIA 2:2 (1:1)
Bramki: Konrad Maziarczyk (21′), Konrad Żmuda (72′).
Avia: Patryk Jaroszek, Janusz Jędrych, Mateusz Leśniak, Krzysztof Pałka, Rafał Feret, Dominik Szponar, Daniel Wójcik, Dominik Żubr, Mateusz Kozłowski, Konrad Żmuda, Konrad Maziarczyk (80′ Artur Goc).
Było to wyrównane spotkanie i remis nie krzywi żadnej ze stron. Orlęta, według słów trenera, rozegrały najlepszy mecz w tym sezonie. Avia po porażce z rówieśnikami z Łukowa nadal w dołku.
Postaramy się poszukać punktów w dwóch ostatnich potyczkach tej rundy – przyznał trener świdniczan, Tomasz Bednaruk (na zdjęciu).
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button