SPORT

ZADYSZKA NA FINISZU JESIENI

Juniorzy starsi Avii na finiszu pierwszej rundy w I Lidze Wojewódzkiej ewidentnie złapali zadyszkę. W dwóch ostatnio rozegranych meczach zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Bednaruka zdobyli zaledwie jeden punkt. Jak się jednak okazuje młodzi świdniczanie nie stracili szansy na tytuł mistrzów jesieni. Warunek? Wygrane w dwóch ostatnich kolejkach. Zadanie nie będzie łatwe, ale przy pełnej mobilizacji i walce o każdą piłkę, jak najbardziej wykonalne. W najbliższą niedzielę o godz. 11 Avia u siebie zagra z trzecią w tabeli Wisłą Puławy i tydzień później na stadionie lidera – Górnika w Łęcznej, do którego w tej chwili traci trzy punkty.
DSC_0361
X KOLEJKA
AVIA – ORLĘTA Ł. 2:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Kot 2 (61′, 90′).
Avia: Patryk Jaroszek, Jakub Czarnecki, Mateusz Leśniak, Krzysztof Pałka, Mateusz Banach, Dominik Szponar, Daniel Wójcik, Artur Goc (60′ Konrad Maziarczyk), Mateusz Kozłowski, Konrad Żmuda, Mateusz Kot.
Był to najsłabszy mecz żółto-niebieskich w tym sezonie. Gospodarze w pierwszej połowie spotkania nie wykorzystali kilku stuprocentowych okazji do zdobycia bramek. Zemściło się to w drugiej połowie. Zespół z Łukowa wygrał zasłużenie prezentując dużą odpowiedzialność i wolę walki. Tego dnia cały zespół Avii wyglądał bardzo blado.
XI KOLEJKA
ORLĘTA R. – AVIA 2:2 (1:1)
Bramki: Konrad Maziarczyk (21′), Konrad Żmuda (72′).
Avia: Patryk Jaroszek, Janusz Jędrych, Mateusz Leśniak, Krzysztof Pałka, Rafał Feret, Dominik Szponar, Daniel Wójcik, Dominik Żubr, Mateusz Kozłowski, Konrad Żmuda, Konrad Maziarczyk (80′ Artur Goc).
Było to wyrównane spotkanie i remis nie krzywi żadnej ze stron. Orlęta, według słów trenera, rozegrały najlepszy mecz w tym sezonie. Avia po porażce z rówieśnikami z Łukowa nadal w dołku.
Postaramy się poszukać punktów w dwóch ostatnich potyczkach tej rundy – przyznał trener świdniczan, Tomasz Bednaruk (na zdjęciu).
JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama