SPORT

KTO? GDZIE? KIEDY? WEEKENDOWY TERMINARZ KIBICA PIŁKARSKIEGO

Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego. Terminarz od III ligi do B klasy, ale nie zapominamy też o meczach drużyn młodzieżowych!!! Aktualną sytuację w tabelach wszystkich lig prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
piłka no kalendarzyka imprez na weekend
III LIGA – XIV KOLEJKA
sobota 17 października godz. 13.00 Karpaty Krosno – AVIA ŚWIDNIK
KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA
sobota 17 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Unia Wilkołaz
niedziela 18 października godz. 14.00 MKS Ryki – PIASKOVIA PIASKI
logo Huragan siostrzytów
A KLASA GRUPA III – X KOLEJKA
sobota 17 października godz. 15.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Kadet Lisów
niedziela 18 października godz. 14.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – HURAGAN SIOSTRZYTÓW
B KLASA GRUPA II – VIII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 15.00 Krzczonovia Krzczonów – LKS BISKUPICE
niedziela 18 października godz. 15.00 KS Bronowice – LKS TRAWNIKI
niedziela 18 października godz. 15.00 VIR DOROHUCZA – Perła Rudnik
niedziela 18 października godz. 15.45 Widok Lublin – PERŁA PROGRES MEŁGIEW
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – VIII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 12.00 Kinga Krasnystaw – LKS WIERZCHOWISKA
logo Avia
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VIII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 11.00 Gryf Gmina Zamość – AVIA ŚWIDNIK
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – VIII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 14.00 Tajfun Ostrów Lubelski – LKS TRAWNIKI
sobota 17 października godz. 14.00 Rohland Tuszów – OLEŚNIA OLEŚNIKI
niedziela 18 października godz. 12.45 Tur Milejów – HURAGAN SIOSTRZYTÓW
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – XII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 11.00 Lublinianka Lublin – AVIA ŚWIDNIK
logo Piaskovia
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA
Rozegrany awansem we czwartek 15 października o godz. 15.30 PIASKOVIA PIASKI – Wisła Annpol 0:4
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Granit Bychawa
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – Puławiak Puławy
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Puławiak Puławy
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – VIII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – UKS Dys
niedziela 18 października godz. 11.00 Sygnał II Lublin – PIASKOVIA PIASKI
logo Victoria Rybczewice
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA I – III TURNIEJ II RUNDY
BOISKO PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE
sobota 17 października godz. 10.00 z udziałem: VICTORIA RYBCZEWICE, AVIA ŚWIDNIK, Lublinianka, Górnik Łęczna, Akademia Paderewski Lublin i BKS Lublin.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ II RUNDY
BOISKO ORLIK W CYCOWIE
sobota 17 października godz. 13.00 z udziałem: LKS WIERZCHOWISKA, Widok Lublin, BKS Lublin, Motor II Lublin i Błękit Cyców.
A KLASA CHEŁM – IX KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 15.00 Agros Suchawa – MKS SIEDLISKA
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama