RELACJA LIVE Z MECZU III LIGI: KARPATY KROSNO – AVIA ŚWIDNIK!!!

O godz. 13.00 na stadionie w Krośnie rozpoczął się mecz XIV kolejki o mistrzostwo grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi, w którym piłkarze miejscowych Karpat podejmują Avię Świdnik!!! Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!!!
wynik avia
Bilans meczów Karpat (2 miejsce) w tym sezonie: 26 pkt, 8 zwycięstw – 2 remisy – 3 porażki, bramki: 23-12
Bilans meczów Avii (12 miejsce) w tym sezonie: 16 pkt, 5 zwycięstw – 1 remis – 6 porażek, bramki: 20-18
Avia Świdnik: Mateusz Zawiślak, Marcin Byszewski, Patryk Grzegorczyk, Michał Maciejewski, Adam Nowak (46′ Mateusz Wołos, 78′ Konrad Podstawka), Wiktor Bogusz, Sebastian Orzędowski, Patryk Dobrowolski, Kamil Oziemczuk (87′ Kamil Starok), Bartłomiej Mazurek (c) (90+3′ Krystian Joć), Wojciech Białek.
Rezerwowi: Patryk Jaroszek, Mateusz Wołos, Kamil Starok, Adam Słowik, Konrad Podstawka, Krystian Joć.
Trener: Jacek Ziarkowski, kierownik drużyny: Edwin Kruk, masażysta: Włodzimierz Tiuchtiej.
Sędziowie: główny – Michał Ziemba, asystenci: Sebastian Antosiewicz i Wojciech Ziemba (wszyscy OKS Rzeszów).
KS KARPATY KROSNO – GPTS AVIA ŚWIDNIK 2:2 (0:0)
Bramki:
55 min 0:1 Wojciech Białek
59 min 0:2 Wojciech Białek
74 min 1:2 Dawid Kasza
82 min 2:2 Przemysław Szkatuła
foto Krosno
PRZEBIEG MECZU
1 min z podania Byszewskiego pierwszy strzał w światło bramki gospodarzy oddaje Oziemczuk, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć
3 min prawą stroną zaatakował Białek, a jego silny strzał przeszedł minimalnie obok słupka!
6 min przewaga Avii!!! Kolejną akcję przeprowadził Białek, który tym razem będąc na lewej stronie boiska oddał groźny strzał z linii pola karnego, a golkiper Karpat z najwyższym trudem obronił jego uderzenie!
10 min kolejny strzał naszych piłkarzy, tym razem z około 20 metrów obok bramki uderzał Oziemczuk
12 min trwa „ostrzał” bramki zaskoczonych piłkarzy Karpat, z dystansu nad poprzeczką strzelał Byszewski
15 min pierwszy strzał gospodarzy na bramkę Zawiślaka, uderzenie z dystansu niecelne
17 min rzut wolny z około 25 metrów dla gospodarzy, strzał nad murem i bramką Avii
18 min dobre zagranie Byszewskiego na lewą stronę pola karnego do Oziemczuka, ale po strzale tego drugiego futbolówka przeleciała nad bramką
19 min w odpowiedzi miejscowi po szybkiej kontrze także strzelają nad bramką
25 min powinno być 1:0 dla Karpat, ale zawodnik gospodarzy nie trafia głową z 5 metrów do pustej bramki!
27 min w natarciu teraz gospodarze, kolejny strzał tym razem z 8 metrów minimalnie obok bramki Zawiślaka!
30 min uderzenie zza szesnastki pewnie broni Zawiślak
33 min groźne uderzenie Białka z rzutu wolnego z około 25 metrów, piłkę na rzut rożny odbija golkiper
36 min na spalonym Białek
37 min faul Bogusza tuż przed linią pola karnego, z rzutu wolnego gospodarze wysoko nad poprzeczką
44 min groźna wrzutka do wychodzącego sam na sam napastnika Karpat, ale Zawiślak dobrym wyjściem zażegnuje niebezpieczeństwo!
Do przerwy: Karpaty – Avia 0:0!!!
46 min zmiana w Avii, w miejsce Nowaka wchodzi Mateusz Wołos
47 min groźny strzał z dystansu w wykonaniu Mazurka, a bramkarz z trudnem broniJacK
48 min w odpowiedzi z dystansu strzelają Karpaty, ale niecelnie
51 min przewaga Karpat, strzał tuż nad bramką Zawiślaka
53 min groźna akcja w szesnastce Avii, kolejne silne uderzenie nad poprzeczką
54 min gospodarze reklamują zagranie ręką w polu karnym przez Maciejewskiego, arbiter nie reaguje
55 min GOL!!! 0:1!!! WOJCIECH BIAŁEK!!! Prostopadłe zagranie zza plecy obrońców, do piłki doszedł Białek i strzałem po nodze bramkarza trafia do siatki!!!
56 min Karpaty rzuciły się do ataku! do piłki zagranej wzdłuż bramki Avii nie doszedł żaden z futbolistów miejscowych
59 min GOL!!! 0:2!!! WOJCIECH BIAŁEK!!! Najlepszy strzelec grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarzem!!!
61 min groźnie pod bramką Zawiślaka, do wrzutki najwyżej wyskoczył jeden z zawodników Karpat, ale jego głowka była niecelna
67 min rzut rożny dla Avii, ale bez efektu bramkowego
70 min w natarciu Karpaty!
74 min GOL!!! 1:2!!! Strzelcem kontaktowej bramki dla gospodarzy, po rzucie rożnym, rezerwowy Dawid Kasza!!!
76 min gospodarze główkują w poprzeczkę!!!
78 min zmiana w Avii, w miejsce Wołosa wchodzi Konrad Podstawka
82 min GOL!!! 2:2!!! Strzelcem wyrównującego gola Przemysław Szkatuła!!!
85 min Białek faulowany przy wyjściu sam na sam z bramkarzem
87 min zmiana w Avii, w miejsce Oziemczuka wchodzi Kamil Starok
89 min bardzo dobre podanie do Byszewskiego, ale piłkę z nogi w ostatnim momencie wybił mu obrońca
90 min Białek strzela, ale bramkarz w sobie tylko wiadomy sposób broni!!!
90 min sędzia dolicza 4 minuty!!!
90+1 min żółta kartka dla Byszewskiego
90+3 min zmiana w Avii, w miejsce Mazurka wchodzi Krystian Joć
Koniec meczu: Karpaty – Avia 2:2!!!