SPORT

WYNIKI PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

Na naszym portalu znajdą państwo najświeższe informacje z boisk piłkarskich Lubelszczyzny. Podajemy wyniki, strzelców bramek oraz składy drużyn reprezentujących powiat świdnicki od III ligi do B klasy. Nie zapominamy także o drużynach młodzieżowych biorących udział w systemie rozgrywek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Szczegółowe informacje z meczów minionego weekendu będziemy uzupełniali na bieżąco w kolejnych newsach. Tabele poszczególnych lig można znaleźć na http://www.lzpn.pl/index.php/rozgrywki/tabele
logo wyniki piłkarskiego weekendu
III LIGA – XIV KOLEJKA
sobota 17 października godz. 13.00
Karpaty Krosno – AVIA ŚWIDNIK 2:2 (Wojciech Białek 55′, 59′)
KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA
sobota 17 października godz. 14.00
LKS WIERZCHOWISKA – Unia Wilkołaz 1:2 (Tomasz Belcarz 4′)
niedziela 18 października godz. 14.00
MKS Ryki – PIASKOVIA PIASKI 2:7 (Przemysław Ziętek 30′, 46′, 69′, Krzysztof Olender 16′-rzut karny, 75′-rzut karny, Wojciech Gawryluk 10′, Łukasz Strug 49′)
A KLASA GRUPA III – X KOLEJKA
sobota 17 października godz. 15.00
VICTORIA RYBCZEWICE – Kadet Lisów 9:1 (Kamil Cieśla 16′, 30′, 36′, Jakub Bomba 42′, 55′, Jarosław Kowalik 44′, Jarosław Magryta 63′, Dariusz Sawicki 66′, Radosław Igantiuk 90+1′)
niedziela 18 października godz. 14.00
OLEŚNIA OLEŚNIKI – HURAGAN SIOSTRZYTÓW 6:2 (Maciej Marek 4′, Michał Mazurczak 10′, Piotr Filutowski 40′, 41′, Łukasz Janiak 65′, 80′ – Michał Wawszczak 50′, Arkadiusz Lipiec 75′)
B KLASA GRUPA II – VIII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 15.00
Krzczonovia Krzczonów – LKS BISKUPICE 1:5 (Jarosław Pietraś 2, Dawid Zawada, Robert Haczkur, Sebastian Zawada)
niedziela 18 października godz. 15.00
KS Bronowice – LKS TRAWNIKI 2:1 (Marcin Kubicki)
niedziela 18 października godz. 15.00
VIR DOROHUCZA – Perła Rudnik 2:1 (Damian Korneluk, Paweł Jaroszyński)
niedziela 18 października godz. 15.45
Widok Lublin – PERŁA PROGRES MEŁGIEW 1:5 (Tomasz Korona 2, Adrian Kalita, Kamila Piłat, Mateusz Wawszczak)
logo LKS Wierzchowiska
III LIGA KOBIET GRUPA POŁUDNIOWA – VIII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 12.00
Kinga Krasnystaw – LKS WIERZCHOWISKA 1:5 (Weronika Fabian 15′, Anna Siczek 40′, Natalia Szczygieł 49′, Maja Dąbrowska 55′, 70′)
I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 11.00
AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy 2:0 (Mateusz Kozłowski, Konrad Maziarczyk)
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH – VIII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 11.00
Gryf Gmina Zamość – AVIA ŚWIDNIK 1:3 (Adrian Gadomski 2, Aleksander Kowalczyk)
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH GRUPA III – VIII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 14.00
Tajfun Ostrów Lubelski – LKS TRAWNIKI 3:0 v.o.
Goście nie pojechali na mecz oddając go walkowerem.
sobota 17 października godz. 14.00
Rohland Tuszów – OLEŚNIA OLEŚNIKI 1:7 (Bartek Gruszka 6′, 53′, 74′, Artur Kostecki 19′, Gabryś Kędzierski 25′, Kamil Kluch 33′, samobójcza 9′)
niedziela 18 października godz. 12.45
Tur Milejów – HURAGAN SIOSTRZYTÓW 7:0
Mecz przerwany w 20 minucie z powodu dekompletacji zespołu gości, który rozpoczął grę w siedmioosobowym składzie.
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH – XII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 11.00
Lublinianka Lublin – AVIA ŚWIDNIK 5:3 (Marcel Wójtowicz 2, Kacper Sygara)
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA
Rozegrany awansem we czwartek 15 października o godz. 15.30
PIASKOVIA PIASKI – Wisła Annopol 0:4
logo Avia
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH GRUPA I – VIII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 11.00
AVIA ŚWIDNIK – Granit Bychawa 8:0 (Gabriel Kosior 3, Eryk Bolibok 2, Bartek Drozdowski, Michał Kurowski, Wiktor Mygga)
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH – XII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 13.30
AVIA ŚWIDNIK – Puławiak Puławy 5:1 (Igor Wiktorowicz 2, Oliwier Świąder 2, Krystian Świdnik)
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – XII KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 15.00
AVIA ŚWIDNIK – Puławiak Puławy 3:0 v.o.
Goście nie przyjechali na mecz oddając go walkowerem.
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH GRUPA II – VIII KOLEJKA
sobota 17 października godz. 13.30
AVIA ŚWIDNIK – UKS Dys
Mecz ostatecznie został przełożony na inny termin.
niedziela 18 października godz. 11.00
Sygnał II Lublin – PIASKOVIA PIASKI 3:0 v.o.
Drużyna gości nie pojechała do Lublina na mecz.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH GRUPA I – III TURNIEJ II RUNDY
BOISKO PRZY UL. POGODNEJ W LUBLINIE
sobota 17 października godz. 10.00
VICTORIA RYBCZEWICE – BKS Lublin 0:4
AVIA ŚWIDNIK – Akademia Paderewski Lublin 0:0
VICTORIA RYBCZEWICE – AVIA ŚWIDNIK 0:1 (Michał Janczak)
AVIA ŚWIDNIK – Górnik Łęczna 0:1
VICTORIA RYBCZEWICE – Akademia Paderewski Lublin 2:3 (Dawid Zieliński 2)
AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin 0:3
VICTORIA RYBCZEWICE – Lublinianka 1:3 (Dawid Zieliński)
AVIA ŚWIDNIK – Lublinianka 1:2 (Maciej Krukowski)
VICTORIA RYBCZEWICE – Górnik Łęczna 1:3 (Filip Machul)
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH GRUPA III – III TURNIEJ II RUNDY
BOISKO ORLIK W CYCOWIE
sobota 17 października godz. 13.00
LKS WIERZCHOWISKA – Widok Lublin 0:4
LKS WIERZCHOWISKA – BKS Lublin 3:0 v.o.
LKS WIERZCHOWISKA – Motor II Lublin 0:4
LKS WIERZCHOWISKA – Błękit Cyców 4:2 (Jakub Korgol 2, Marcin Staszczyk 2)
A KLASA CHEŁM – IX KOLEJKA
niedziela 18 października godz. 15.00
Agros Suchawa – MKS SIEDLISKA 5:0
Zebrał: JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama