SPORT

TENISIŚCI PIASKOVII NA PODBÓJ II LIGI!

W najbliższą niedzielę 25 października o godz. 14, w hali sportowej przy Zespole Szkół w Piaskach, meczem z UMKS Biłgoraj nowy sezon 2015/2016 w grupie lubelsko-podlaskiej rozpoczną II-ligowi tenisiści stołowi Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia. Drużyna z Piask, prowadzona przez trenera Mateusza Jurewicza, mierzy w tym sezonie w awans do I ligi!
tenis stołowy
Przypomnijmy, że nasz zespół w poprzednich dwóch sezonach zajmował wysokie lokaty w rywalizacji II-ligowców. W sezonie 2013/2014 piaseccy tenisiści jako beniaminek w pięknym stylu wywalczyli pierwsze miejsce i prawo udziału w barażu o awans do I ligi. Wówczas nie dali rady silnej ekipie CONDOHOTELS Morliny II Ostróda. W marcu bieżącego roku, na finiszu poprzedniego sezonu rozgrywkowego, Piaskovia odpadła z rywalizacji o pierwsze miejsce premiowane barażem o awans na wyższy poziom rozgrywkowy. Jak pamiętają kibice pingponga gospodarze w decydującym spotkaniu ulegli w Piaskach Lewartowi Lubartów 4:6.
KADRA LKS PIASKOVIA PIASKI
Łukasz Jarocki, Mateusz Jurewicz, Bartłomiej Szymanek, Jarosław Woźniak, Bartosz Kiciak, Andrzej Łopucki.
TERMINARZ I RUNDY
I kolejka (25.10.2015 r.) PIASKOVIA – UMKS Biłgoraj
II kolejka (08.11.2015 r.) TUKS Sok-Mech. Tomaszów Lubelski – PIASKOVIA
III kolejka (22.11.2015 r.) PIASKOVIA – KTS Bielsk Podlaski
IV kolejka (06.12.2015 r.) MKS Lewart I Lubartów – PIASKOVIA
V kolejka (13.12.2015 r.) UKS Ósemka Białystok – PIASKOVIA
VI kolejka (20.12.2015 r.) PIASKOVIA – KS Sygnał I Lublin
VII kolejka (10.01.2016 r.) UPKS Błękitni I Leopoldów – PIASKOVIA
Rozgrywki II ligi lubelsko-podlaskiej w sezonie 2015/2016 będą prowadzone w dwóch grupach A i B. W I rundzie będzie obowiązywał system „każdy z każdym”. W II rundzie zespoły z miejsc 1-4 z obu grup utworzą grupę awansową, a z miejsc 5-8 grupę spadkową i zagrają systemem „każdy z każdym” zachowując dorobek punktowy z I rundy. Po zakończeniu II rundy zwycięzca uzyska prawo gry w barażach o I ligę. Zmierzy się w nim z tryumfatorem II ligi Mazowiecko-Warmińsko-Mazurskiej.
JacK
foto: www.piaskovia.pl

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama