TURNIEJ W BULE O PUCHAR WICEPREZESA

Wczoraj na bulodromie przy Miejskim Centrum Usług Socjalnych odbył się pierwszy turniej w bule dla członków zarządu Ogniska TKKF Świt w Świdniku. Główne trofeum zawodów – puchar ufundowany przez wiceprezesa zarządu Świtu Henryka Karasia zdobył Stanisław Woźniak.
BULE
Na zdjęciu: Henryk Karaś (z lewej) wręcza puchar za pierwsze miejsce Stanisławowi Woźniakowi.
W rywalizacji na świdnickim bulodromie wzięło udział sześciu członków zarządu Świtu. Faza eliminacyjna obejmowała rywalizację w dwóch trzyosobowych grupach. W grupie I, po niezwykle zaciętej walce, najlepszym okazał się Stanisław Woźniak (5 pkt.), a drugą lokatę ex aequo zajęli: Jacek Kosierb (4 pkt.) i Piotr Gorzkowski (4 pkt.). W grupie II pierwsze miejsce i udział w finale wywalczył Krzysztof Wybrański (5 pkt.). Drugą lokatę ex aequo zajęli: Stanisław Pszeniczka (3 pkt.) i Mirosław Szczepaniak (3 pkt.).
W finale piątkowych zawodów lepszy od Krzysztofa Wybrańskiego (2 pkt.) okazał się Stanisław Woźniak (5 pkt.) i to on odebrał główne trofeum z rąk wiceprezesa Henryka Karasia. Na kolejnych miejscach w końcowej klasyfikacji turnieju uplasowali się: Mirosław Szczepaniak, Stanisław Pszeniczka, Piotr Gorzkowski i Jacek Kosierb.