AKTUALNOŚCI

KTO WIDZIAŁ WYPADEK W PIASKACH?

Piesi w Piaskach nie mają lekko. W miniony piątek, po raz kolejny pod koła samochodu trafił mężczyzna. Pojazd osobowy dotychczas nieznanej marki potracił przechodzącego przez jezdnię 54-latka.
– Do zdarzenia doszło w miniony piątek, około godz. 21.00 w miejscowości Piaski. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń nieznanej marki pojazd osobowy, na jednej z głównych ulic miasta potrącił przechodzącego przez jezdnię nietrzeźwego mężczyznę. Kierująca tym pojazdem zatrzymała się i udzieliła pomocy pieszemu. Jednakże z uwagi, iż odmówił on wezwania karetki pogotowia, pozostawiła go z jego znajomym i odjechała.- wyjaśnia Magdalena Szczepanowska, oficer prasowy KPP w Świdniku. Niestety mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Podczas badania pieszy wykazał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci ustalając okoliczności zdarzenia zwracają się do kierującej pojazdem oraz bezpośrednich świadków, by skontaktowali się z Komenda Powiatową Policji w Świdniku. Telefon kontaktowy 997 lub 81749-42-10.
Red.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button