AKTUALNOŚCI

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY W ZUS

„Tydzień Przedsiębiorcy” w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych to szkolenia dla tych, którzy szukają specjalistycznych informacji o ubezpieczeniach oraz tych, którzy dopiero startują z biznesem. Wydarzenie odbędzie się pod koniec listopada, ale zapisy na bezpłatne szkolenia już ruszyły.
„Tydzień Przedsiębiorcy” odbędzie się we wszystkich placówkach ZUS-u w dniach 23 – 27 listopada. Oprócz dyżurów ekspertów Oddział ZUS w Lublinie zaplanował szereg spotkań dla płatników składek.
– Większe zakłady pracy zainteresują na pewno szkolenia z wpływu korekt dokumentów na rozliczenie konta płatnika albo z wypłaty zasiłków chorobowych i macierzyńskich. Będzie też coś dla przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć, co zmieni się w zasadach rozkładania składek na raty. Natomiast na spotkanie o dofinansowaniach z funduszu wypadkowego ZUS zaprasza firmy, które planują poprawić bezpieczeństwo pracy. Ci, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie, będą mogli przeszkolić się z podstawowych praw i obowiązków przedsiębiorcy w ZUS. – informuje Małgorzata Korba, rzecznik prasowy Oddziału ZUS w Lublinie.
Szkolenia odbędą się w Lublinie i Radzyniu Podlaskim. Obowiązują wcześniejsze zapisy, bo liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje o wszystkich spotkaniach i zapisach można znaleźć na stronie internetowej www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.
D.C.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button