SPORT

PIASKOVIA Z REMISEM NA SYGNALE

Piłkarze Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia dzielnie walczą o każdy punkt w Lubelskiej Lidze Trampkarzy Starszych. Zawodnicy trenera Artura Mazurka zremisowali ostatnio w Chodlu z miejscowym Sygnałem. Trzeba jednak przyznać, że przy odrobinie szczęścia mogli się pokusić nawet o komplet punktów.
logo Piaskovia
Był to dobry i emocjonujący mecz w wykonaniu obu zespołów. Choć remis jest wynikiem sprawiedliwym to zarówno Sygnał jak i Piaskovia miały jeszcze wiele okazji do zmiany rezultatu. Były niewykorzystane sytuacje i dobre interwencje obu bramkarzy, a wynik był sprawą otwartą do ostatniej minuty meczu. Piaskovia trzykrotnie w tym meczu wychodziła na prowadzenie jednak za każdym razem gospodarze doprowadzali do wyrównania. Ozdobą meczu była fantastyczna bramka jaką na 3:2 strzałem z rzutu wolnego z około 30 metrów zdobył Sylwester Tatara.
MKS SYGNAŁ CHODEL – LKS PIASKOVIA PIASKI 3:3 (1:2)
Bramki: Sylwester Tatara 2 (20′, 55′), Mateusz Kowalczyk (30′).
Piaskovia: Jakub Zawada, Kacper Porzec, Bartłomiej Wosiak, Eryk Tokarski, Sylwester Tatara, Kacper Siedlecki, Mateusz Czubacki, Przemysław Winniczuk, Damian Adamek, Dominik Bobruś, Michał Offert, Mateusz Kowalczyk.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button