SPORT

ZAPRASZAMY NA XIII BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

Stowarzyszenie Wspólnota Świdnicka bardzo serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w XIII Biegach Niepodległości, które tradycyjnie odbędą się w dniu 11 listopada. Meta wszystkich biegów i start do biegu głównego, jak co roku, będą usytuowane na wysokości Placu Konstytucji 3- go Maja. Początek imprezy organizatorzy zaplanowali na godz. 10.30.
BIEGI
Celem imprezy są: uczczenie Święta Odzyskania Niepodległości, popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. Ponadto promocja miasta Świdnik oraz partnerów Ulicznych Biegów Niepodległości.
Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Wspólnota Świdnicka. Natomiast partnerami: nauczyciele świdnickich szkół i przedszkoli, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Urząd Miasta Świdnik, Starostwo Powiatowe w Świdniku, Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku, Miejskie Centrum Usług Socjalnych w Świdniku, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku i Gminno-Powiatowe Towarzystwo Sportowe Avia Świdnik.
Biuro zawodów będzie zlokalizowane na Placu Konstytucji 3-go Maja. Trasa biegów będzie wyznaczona na ulicy Niepodległości w Świdniku. Szczegółowy regulamin imprezy oraz trasy poszczególnych biegów są podane na stronie Stowarzyszenia Wspólnota Świdnicka, pod adresem: www.ws.swidnik.pl
JacK
foto: www.facebook.com

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button