SPORT

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W II CHARYTATYWNYM BIEGU MIKOŁAJKOWYM

W niedzielę 6 grudnia na ulicach Świdnika odbędzie się II Charytatywny Bieg Mikołajkowy, organizowany przez Stowarzyszenie Biegający Świdnik. Impreza, podobnie jak w zeszłym roku, będzie poświęcona dzieciom z placówki „Nasz Dom” w Rybczewicach. Miłośnicy biegania będą mieli do pokonania trasę o długości 5 kilometrów.
MIKOŁAJE
Na profilu facebook Stowarzyszenia Biegający Świdnik czytamy: „W naszym biegu nie chodzi o wynik czy rywalizację. Tego dnia liczą się tylko dzieci. Biegniemy całą grupą, w tempie odpowiednim dla każdego biegacza – zachęcają organizatorzy. Dodatkowo na terenie naszego miasta zorganizowana zostanie zbiórka pieniędzy oraz prezentów, które świdniczanie będą mogli wrzucić do puszki lub worka Świętego Mikołaja. Sportowcy spotkają się 6 grudnia, o godzinie 11.00, na placu Konstytucji 3 maja.”
Szczegółowe informacje na temat imprezy można znaleźć na
https://web.facebook.com/BiegajacySwidnik/?fref=ts&__mref=message_bubble
Organizatorzy poszukują także osób chętnych do czynnego udziału w organizacji Biegu.
Na profilu facebook Stowarzyszenia Biegający Świdnik czytamy: „Jeśli nie możesz wziąć udziału w Biegu, a chciałbyś Nam pomóc w sprawach organizacyjnych to zapraszamy do specjalnej grupy dla wolontariuszy, w której będziemy umieszczać wszelkie niezbędne informacje. Popytajcie także znajomych, może ktoś nie biega, a chciałby zaangażować się w wolontariat. Każda osoba chętna do pomocy jest na wagę złota także zapraszamy!”
Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/132631667096372/
JacK
foto: www.facebook.com

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button