SPORT

PIŁKARZE PIASKOVII MASZERUJĄ DO IV LIGI!!!

Futboliści Ludowego Klub Sportowego Piaskovia dotrzymali słowa. Po pierwszej rundzie rozgrywek klasy okręgowej wywalczyli fotel lidera tabeli i jak zapowiadają, w żadnym razie nie mają zamiaru go oddawać. Oczywiście konkurenci z czołówki ligowej stawki już zapowiadają, że wiosną postarają się pokrzyżować plany podopiecznym trenera Sławomira Pasierbika. Odpowiedź piaseckiego teamu jest jednoznaczna – nikt nas nie powstrzyma w marszu do IV ligi!!!
piaskovia
Po niespodziewanej porażce 1:2 w Ostrowie Lubelskim z Tajfunem, ambicje piłkarzy Piaskovii zostały wyraźnie podrażnione. Jak się jednak okazało był to tylko typowy wypadek przy pracy. W dwóch ostatnich potyczkach jesieni nasz zespół pewnie zainkasował komplet punktów i utrzymał przodownictwo w tabeli okręgówki.
Do meczu na własnym boisku z Iskrą Krzemień gospodarze przystąpili mocno zmotywowani.
Cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody. Cieszą strzelone bramki i to, że aż tylu zawodników je strzela. Czwarty mecz zagraliśmy z tyłu na zero. Do drużyny powrócili po kontuzjach Marcin Popławski i Marek Galiński. Obaj wpisali się na listę strzelców, ale niestety sędzia nie uznał bramki Marka – podsumował mecz trener Sławomir Pasierbik.
TABELA_OKREGÓWKA
LKS PIASKOVIA PIASKI – LKS ISKRA KRZEMIEŃ 6:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Szklarz (20′), Adrian Duda (32′), Damian Farotimi (50′), Marcin Popławski (61′), Tomasz Wnuk (79′), Przemysław Ziętek (89′).
Piaskovia: Karol Kurzępa, Adam Wargol, Krzysztof Olender, Michał Bloch (65′ Marek Galiński), Mateusz Ziętek, Łukasz Strug, Damian Farotimi, Wojciech Gawrylak (75′ Tomasz Wnuk), Michał Czarnecki, Tomasz Szklarz (46′ Marcin Popławski), Adrian Duda (46′ Przemysław Ziętek).
JacK
foto: www.piaskovia.pl

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button