SPORT

PIŁKARZE Z BISKUPIC RZĄDZĄ W GMINIE!!!

Drużyna trenera Arkadiusza Pawłowskiego pierwszą część sezonu 2015/2016 może zaliczyć do udanych. Osiem wygranych w jedenastu meczach to dorobek, który po rundzie jesiennej piłkarzom Ludowego Klubu Sportowego z Biskupic dał wysokie, czwarte miejsce w grupie II B klasy. Strata do lidera z Mełgwi jest tylko trzypunktowa, więc wiosną nasi futboliści mogą realnie myśleć nawet o włączeniu się do walki o awans do A klasy. W ostatniej potyczce pierwszej rundy na własnym boisku pokonali Vir Dorohucza 2:1!
LKS Biskupice
Bramki: Jarosław Pietraś 2.
Biskupice: Kamil Sowa, Sebastian Zawada (38’ Dawid Zawada), Sławomir Zarzeczny, Kamil Stasicki, Adam Siudziak, Tomasz Wyka, Krzysztof Czułczyński, Robert Haczkur, Arkadiusz Andruszak, Jarosław Pietraś, Mateusz Czarnota (75’ Patryk Lichowski).
Pierwszą część spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęli przyjezdni z Dorohuczy. Goście wykorzystali sytuację sam na sam z Kamilem Sową i na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron sprawy wziął w swoje ręce Jarosław Pietraś. Najlepszy snajper miejscowych najpierw doprowadził do wyrównania. Natomiast potem po akcji lewą stroną boiska uderzył celnie prawą nogą w długi róg. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i nieuchronnie wpadła do siatki. Tą wygraną futboliści z Biskupic potwierdzili swoją dominację wśród B-klasowych drużyn gminy Trawniki. Przypomnijmy, że wcześniej pokonali w Trawnikach tamtejszy LKS 3:1!
TABELA_KLASA_B
Strzelcy bramek dla LKS Biskupice: 9 – Jarosław Pietraś, 6 – Robert Haczkur, 3 – Mateusz Czarnota, 2 – Dawid Zawada, Tomasz Wyka, 1 – Sebastian Zawada, Arkadiusz Andruszak, Damian Kowalski, Sławomir Zarzeczny, 1 bramka samobójcza, 3 bramki walkowerem.
JacK
foto: www.facebook.com

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button