SPORT

VICTORIA JUŻ TESTUJE NOWYCH PIŁKARZY!!!

Zarząd Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria z Rybczewic nie próżnuje! Tuż po zakończeniu rundy jesiennej, po której podopieczni trenera Grzegorza Osajkowskiego zajmują pozycję wicelidera A klasy (grupa III), klubowi działacze zaczęli się rozglądać za wzmocnieniami składu. Wszak wiosną rybczewskich futbolistów czeka ostra batalia o awans do klasy okręgowej!
logo Victoria Rybczewice
W ostatnim meczu sparingowym w 2015 roku Victoria, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej w Świdniku, zmierzyła się z wiceliderem grupy II B klasy – Klubem Sportowym Bronowice z Lublina. Grano trzy tercje po 25 minut. Nasz sztab szkoleniowy nie mógł tego dnia skorzystać ze wszystkich zawodników, którzy występowali jesienią. Trener Grzegorz Osajkowski miał do dyspozycji tylko 12 zawodników, w tym dwóch testowanych. Do publicznej wiadomości nie podano ich personaliów. Nam udało się jedynie ustalić, że 18-letni obrońca jesienią występował w IV-ligowym Hetmanie Żółkiewka, a 22-letni pomocnik to były piłkarz Avii Świdnik i Tura Turobin.
GLKS VICTORIA RYBCZEWICE – KS BRONOWICE 4:5 (3:1, 0:2, 1:2)
Bramki: Kamil Cieśla 2, Michał Kozak, Jakub Bomba.
Victoria: Mateusz Świetlicki, testowany zawodnik, Jakub Bomba, Mariusz Skorek, Mateusz Zawiślak, Radosław Ignatiuk, Maciej Kędziora, Dariusz Sawicki, Michał Kozak, testowany zawodnik, Kamil Cieśla oraz Piotr Papuda.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button