SPORT

GIMNAZJUM NR 3 AWANSOWAŁO DO FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH

Reprezentanci świdnickiego Gimnazjum nr 3 po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się podczas zawodów pływackich. We czwartek 3 grudnia w Chełmie na zawodach rejonowych, zarówno sztafety dziewcząt jak i chłopców odniosły spory sukces awansując do finałów wojewódzkich!
logo MP SZS Świdnik
Sztafeta dziewcząt z czasem 2:42,16 zajęła drugie miejsce ulegając zawodniczkom z chełmskiego Gimnazjum nr 8. Natomiast sztafeta chłopców okazała się bezkonkurencyjna i z czasem 2:15,48 zajęła pierwszą lokatę. Obie sztafety świdnickiej „Trójki” awansowały do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 11 grudnia br. w Zamościu.
Skład sztafety dziewcząt: Błąkała Ines, Gęsior Maria, Motyl Ewelina, Majchrzak Natalia, Maciukiewicz Zuzanna, Czarnocka Anna, Biszkont Katarzyna, Mikołajek Aleksandra, Mikołajek Weronika i Szabelska Wiktoria.
Sztafeta chłopców płynęła w składzie: Hanc Sebastian, Hołub Jakub, Michalak Mikołaj, Nazarczuk Konrad, Zubala Mikołaj, Piekaruś Damian, Kotwica Bartosz, Krzykała Emil, Lech Filip i Szulierz Michała.
Podczas zawodów indywidualnych do finałów wojewódzkich awansowali:
50 metrów stylem klasycznym
II miejsce – Mikołajek Aleksandra i Piekaruś Dawid
III miejsce – Biszkont Katarzyna i Szulierz Michał
50 metrów stylem grzbietowym
I miejsce – Kotwica Bartosz
50 metrów stylem dowolnym
I miejsce – Krzykała Emil
II miejsce – Mikołajek Weronika i Krzysztof Hołub
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button