SPORT

TYLKO REMIS TENISISTÓW LKS WIERZCHOWISKA

Bardzo ciekawie było w kolejnym meczu drużyny Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, która bierze udział w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów w Lublinie. Po dramatycznym spotkaniu nasi pingpongiści tylko zremisowali z Annoplastem 5:5.
pingpong liga logo
Poniżej komentarz do tego meczu autorstwa Piotra Nizioła, ze strony http://www.lltsa.hekko.pl/
„Prowadzenie w tym spotkaniu zmieniało się jak w kalejdoskopie. Najpierw Dariusz Gustaw uległ Michałowi Chrząstowskiemu, później Grzegorz Mojek wygrał z Krzysiem Grabowskim i wyrównał stan meczu. W kolejnej grze doszło do sporej niespodzianki, gdyż wyżej notowany w rankingu indywidualnym Jarosław Gładysz musiał uznać wyższość Kuby Grabowskiego. Debel, to znowu wygrana zawodników z Wierzchowisk i kolejny remis. W drugiej kolejce singli Michał pokonał Grzegorza, Kuba Darka i LKS przegrywał 2 : 4. Trzy kolejne gry, to jednak dominacja zawodników z Wierzchowisk i ich prowadzenie 5 : 4. W ostatnim meczu zmierzył się Dariusz Gustaw z Krzysiem Grabowskim. W tym pojedynku ranking był już adekwatny do wyniku końcowego. Wygrał Krzysztof i tym samym zapewnił swojej drużynie remis.”
LKS WIERZCHOWISKA – ANNOPOLAST 5:5
1. Dariusz Gustaw – Michał Chrzonstowski 0:3
2. Grzegorz Mojek – Krzysztof Grabowski 3:1
3. Jarosław Gładysz – Jakub Grabowski 2:3
4. debel Gładysz/Mojek – debel Grabowski/Grabowski 3:2
5. Grzegorz Mojek – Michał Chrzonstowski 2:3
6. Dariusz Gustaw – Jakub Grabowski 2:3
7. Jarosław Gładysz – Krzysztof Grabowski 3:1
8. Grzegorz Mojek – Jakub Grabowski 3:1
9. Jarosław Gładysz – Michał Chrzonstowski 3:0
10. Dariusz Gustaw – Krzysztof Grabowski 0:3
tabela tenis
Do zakończenia pierwszej części rozgrywek pozostały dwie kolejki spotkań. W piątek 18 grudnia br. LKS Wierzchowiska stanie przy stołach do walki z Zarębiakami I, a w piątek 8 stycznia 2016 roku zmierzy się z Jedynką.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button