AKTUALNOŚCISPORT

MISTRZOSTWA LZS SZKÓŁ PONAGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE

W hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach rozegrano finały Mistrzostw Województwa LZS szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. W stawce ośmiu zespołów rywalizowali także gospodarze oraz reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Rybczewic.
logo LZS
Obaj przedstawiciele powiatu świdnickiego spotkali się w eliminacyjnej grupie A. W bezpośrednim pojedynku lepsi wygrywając 2:0 (19:10, 19:16) okazali się siatkarze z Piask. W pozostałych swoich meczach ZS Piaski przegrał z Jabłonią 0:2 (9:19, 23:25) oraz z Biłgorajem 0:2 (8:19, 13:19). Natomiast drużyna z Rybczewic musiała uznać wyższość Jabłoni ulegając 0:2 (8:19, 5:19) oraz ekipie z Biłgoraja także 0:2 (15:19, 4:19).
Zespół Szkół z Piask reprezentowali: Patryk Kuzioła, Michał Mitelski, Paweł Sawicki, Kacper Lipiński, Kamil Winiarczyk, Konrad Trochonowicz, Patryk Kurzyp i Daniel Pośnik. Opiekunem zespołu była Nina Drzewiecka.
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Rybczewic reprezentowali: Mateusz Gnyp, Damian Stolarczyk, Mateusz Bis, Kacper Świetlicki, Mateusz Goś, Damian Niedźwiadek i Przemysław Pawelec. Opiekunem zespołu była Agnieszka Baran.
JacK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama