AKTUALNOŚCISPORT

ZMIANA LIDERA W „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA”!!!

Po ostatniej tegorocznej kolejce halówki nastąpiła zmiana na pozycji lidera klasyfikacji „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA”. Najwięcej, bo aż 24 punkty za wygrany 7:0 mecz ze Speed Carem „zarobiła” ekipa Solidarności PZL i to ona, kosztem Metalowców, została nowym liderem!
LOGO ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA
Trudno się zresztą dziwić, że „solidarni” przewodzą w tej klasyfikacji skoro odprawiają kolejnych rywali z wynikiem „do zera”. No i mają w swoim składzie super snajpera Tomasza Szklarza, który w minioną niedzielę zaliczył swoje trafienia nr 10, 11 i 12 w bieżącym sezonie. Ze średnią 2 goli na jeden mecz jest zdecydowanym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców. Warto dodać, że drużyna w przypadku zdobycia przez jednego zawodnika trzech bramek w meczu dostaje bonus w postaci aż 10 punktów!
Przypomnijmy, że organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej na sezon 2015/2016 pozyskali do współpracy firmę All Promote, która objęła swoim patronatem i sponsoringiem (komplet strojów) klasyfikację drużynową „ALL PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA”. Właściciel firmy Marcin Czubak funduje także piłki SELECT dla FIGHTERA KOLEJKI.
Klasyfikacja po VI kolejce extraligi wygląda następująco:
1. Solidarność PZL 82 (20) pkt.
2. Metalowcy 66 (20) pkt.
3. SPM-Wspólnota Świdnicka 41 (11) pkt.
4. Dywany Łuszczów 39 (9) pkt.
5. Speed Car 37 (9) pkt.
6. Dwójka-Remondis 24 (7) pkt.
7. Komes 23 (7) pkt.
8. Pegimek 19 (5) pkt.
9. Wierzchowiska 18 (5) pkt.
10. SMB Team 15 (4) pkt.
Regulamin klasyfikacji „All PROMOTE FIGHTER EXTRALIGA” dostępny jest na www.swidnickahalowka.futbolowo.pl
* * *
All Promote to firma specjalizująca się w dedykowanych kampaniach reklamowych. Przenośne nośniki SilverBoard, kilka tysięcy sprawdzonych miejsc reklamowych na terenie całej Polski oraz sprawne pozyskiwanie lokalizacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta gwarantują precyzyjne dotarcie do zamierzonej grupy docelowej.
All_Promote_szare_tło
All Promote często wspiera inicjatywy sportowe. Jej właściciel Marcin Czubak to zapalony były piłkarz amator, który ze względu na kontuzję niestety sam nie może już uczestniczyć w rywalizacji na boisku, ale bardzo chętnie wspiera takie inicjatywy jak Powiatowa Amatorska Liga w halowej piłce nożnej pięcioosobowej.
JacK

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button