AKTUALNOŚCI

WŁAMYWAŁ SIĘ , KRADŁ- TERAZ ODPOWIE PRZED SĄDEM

Od roku do 10 lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu mieszkańcowi gm. Piaski. Mężczyzna ma na swoim koncie trzy włamania. Jego łupem padły meble, naczynia, motorower oraz silniki elektryczne. Łączna wartość strat to kwota blisko 3 tysiące złotych.

Piaseccy policjanci pracując na ustaleniach własnych zatrzymali 34-letniego mieszkańca gm. Piaski. Przypuszczenia śledczych, że to on wykorzystując nieobecność domowników dokonał włamania do niezamieszkałego domu jednorodzinnego w miejscowości Kozice Górne, ostatecznie potwierdziło przesłuchanie mężczyzny. Do zdarzenia doszło w krótkich odstępach czasu w lutym tego roku. Jego łupem padły meble oraz naczynia. Łączna wartość strat to kwota ponad 700 złotych.
Ponadto, jak udowodnili zatrzymanemu mężczyźnie policjanci, na swoim koncie ma on również inne włamania w tej miejscowości. 34-latek wykorzystując nie zabezpieczenie dwóch stodół skradł z nich dwa silniki elektryczne, sosnowe deski, węgiel oraz motorower. Łączna wartość strat to kwota ponad 2000 złotych.
Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów oraz wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. W trakcie prowadzonych czynności w tej sprawie policjanci odzyskali wartą 500 złotych część skradzionego mienia. 34-latkowi za kradzież z włamaniem grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button