AKTUALNOŚCI

NIETRZEŹWA MIESZKANKA MEŁGWI SPOWODOWAŁA STŁUCZKĘ

Blisko 2 promile miała we krwi 34- letnia mieszkanka gminy Mełgiew, która w stanie nietrzeźwości spowodowała stłuczkę. Świadkowie zdarzenia próbowali zatrzymać kobietę, w tym celu powiadomili policję.
W sobotę w nocy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świdniku został powiadomiony, iż nietrzeźwa kobieta cofając samochodem uszkodziła inny zaparkowany pojazd na parkingu.
Skierowany na miejsce patrol, zastał jedynie świadków, którzy oświadczyli, że widzieli jak kierująca seatem jeździła bez świateł po parkingu i cofając uderzyła w inny samochód. Świadkowie, próbowali ją zatrzymać do przyjazdu policji, jednak kobieta widząc, że jeden ze świadków dzwonił na komendę, wyrwała mu kluczyli i uciekła w kierunku pobliskich bloków.
Policjanci bardzo szybko odnaleźli kobietę. Okazało się, że jest to 34-letnia mieszkanka gminy Mełgiew. Miała ona przy sobie telefon świadka. Policjanci sprawdzili kierującą na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że miała 2 promile. Niebawem usłyszy zarzuty. Grozić jej może kara do 2 lat więzienia oraz zakaz kierowania pojazdami.
KG

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close