AKTUALNOŚCI

JESZCZE WIĘCEJ PIJANYCH KIEROWCÓW

Podczas długiego majowego weekendu, od piątku do wtorku, na drogach Lubelszczyzny doszło do 20 wypadków. Dwie osoby zginęły, a 20 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 108 nietrzeźwych kierujących.

Na trasach wylotowych z miast można było spotkać więcej patroli. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością.

Policjanci kontrolowali także stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach. Na trasach były obecne także radiowozy nieoznakowane wyposażone w wideorejestratory.

W ciągu tych pięciu dni, począwszy od piątku do wtorku, na drogach Lubelszczyzny doszło do  20  wypadków drogowych, w których  20 zostało rannych. Zginęło też dwóch rowerzystów. Policjanci zatrzymali 108 nietrzeźwych kierujących.

Podczas ubiegłorocznej „majówki” odnotowano 20 wypadków, w których 26 osób zostało rannych. Nie doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci zatrzymali wówczas 79 nietrzeźwych kierujących.

KWP, AK

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama