AKTUALNOŚCI

PUP W ŚWIDNIKU ZAPRASZA NA TARGI PRACY

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku serdecznie zaprasza zarówno osoby bezrobotne szukające pracy jak i pracodawców chętnych do przedstawienia swojej oferty na Targi Pracy w dniu 8 czerwca 2016 r. w godzinach od 1000 do 1400 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku, ul. Szkolna 1.
Współorganizatorami targów są: Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Pani Elżbieta Rafalska, Starosta Świdnicki – Pan Dariusz Kołodziejczyk oraz burmistrzowie i wójtowie gmin z powiatu świdnickiego.
Patronatem medialnym tegoroczne targi objęły następujące media:  gazeta Przegląd Świdnicki, portal LSW24.pl, Miejskie Centrum Kultury w Piaskach, Gminny Ośrodek Kultury w Mełgwi, Wieści z Rybczewic, telewizja Lubelska.tv, Kurier Lubelski, portal naszemiasto.pl, Głos Świdnika, portal Świdnik Wysokich Lotów, Radio ER, gazeta Nowy Tydzień, Telewizja Kablowa Świdnik,, gazeta Nasz Świdnik.
W wydarzeniu wezmą udział pracodawcy, agencje pracy, organizacje pozarządowe, instytucje szkoleniowe, urzędy pracy oraz instytucje państwowe z terenu województwa lubelskiego,
w celu zaproponowania osobom szukającym pracy ofert zarówno z kraju jak i z zagranicy.
W ramach targów odbędzie się konferencja dla pracodawców pt. „Formy współpracy
z pracodawcami”. Dla wystawców przewidujemy konkurs na najciekawsze stanowisko wystawiennicze. Osoby bezrobotne będą mogły skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym w zakresie przygotowania lub aktualizacji dokumentów aplikacyjnych.
Udział w targach pracy jest bezpłatny.
 
Dyrektor PUP w Świdniku
Marcin Troć

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama