AKTUALNOŚCI

TRAGICZNY WYPADEK W STRYJNIE

Świdniccy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło dzisiejszego dnia w Stryjnie. W wyniku zdarzenia zmarł 65-letni mieszkaniec Piask kierujący dostawczym busem. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jadący Transitem w stronę Piask kierowca z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Auto wielokrotnie koziołkowało zatrzymując się kilkadziesiąt metrów od drogi. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o osobisty kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku albo telefonicznie pod numerem telefonu 997 lub 81 749-42-10.

Dzisiaj około godz. 4.40 dyżurny świdnickiej komendy powiadomiony został  o rozbitym samochodzie znajdującym się poza drogą na trasie z Rybczewic do Piask w m. Stryjno. Na miejsce skierowane zostały patrole Policji oraz służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jadący w stronę Piask dostawczy bus m-ki Ford Transit z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i po kilkukrotnym przekoziołkowaniu zatrzymał się w polu kilkadziesiąt metrów od drogi. Załoga karetki pogotowia podjęła próbę reanimacji 65-letniego kierowcy, jednak mężczyzna zmarł na miejscu na skutek doznanych obrażeń. Na miejscu zdarzenia Policja przeprowadziła czynności pod nadzorem prokuratora. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.
Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod nr tel. 81-749-42-10 lub 997.
P.L.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama