AKTUALNOŚCI

TRAGICZNY WYPADEK

Świdniccy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę pomiędzy Oleśnikami i Dobryniowem. W wyniku zdarzenia zmarł 43-letni mieszkaniec gminy Łopiennik kierujący samochodem marki Daewoo Matiz.
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jadący w stronę Dobryniowa kierowca z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Auto dachowało zatrzymując się w przydrożnym rowie. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o osobisty kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku albo telefonicznie pod numerem telefonu 997 lub 81 749-42-10.
W minioną niedzielę około godz. 13.40 dyżurny świdnickiej komendy powiadomiony został o zdarzeniu drogowym na trasie z Oleśnik do Dobryniowa. Na miejsce skierowane zostały patrole Policji oraz służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jadący w stronę Dobryniowa Daewoo Matiz z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i po przekoziołkowaniu zatrzymał się w przydrożnym rowie. Załoga karetki pogotowia podjęła próbę reanimacji 43-letniego kierowcy, jednak mężczyzna zmarł na miejscu na skutek doznanych obrażeń.
Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod nr tel. 81-749-42-10 lub 997.
KPP Świdnik

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button