AKTUALNOŚCISPORT

JUŻ JUTRO ŚWIDNICKIE EURO 2016!

Już jutro  ŚWIDNICKIE EURO ‚2016!!!
To turniej, jakiego jeszcze do tej pory w Świdniku nie było!!! W najbliższą sobotę 18 czerwca na boisku Orlik Gimnazjum nr 1 przy ul. Kopernika 9 w Świdniku, 24 drużyny z terenu trzech powiatów (świdnicki, krasnostawski, lubelski) wezmą udział w ŚWIDNICKIM EURO ‚2016!!! Organizatorzy z OGNISKA TKKF ŚWIT dla wszystkich zespołów, które wezmą udział w futbolowych zmaganiach przygotowali specjalne CERTYFIKATY uczestnictwa! Przypomnijmy, że turniej swoim patronatem objął ZBIGNIEW BARTNIK – prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który także ufundował nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników sobotniej imprezy!
Oto terminarz:
RUNDA WSTĘPNA
mecz nr 1 godz. 8.00 Kadrema Rybczewice (Węgry) – Rewim Team (Polska)
mecz nr 2 godz. 8.30 Policja (Francja) – LKS Niedźwiadek Świdnik Wschód (Irlandia Północna)
mecz nr 3 godz. 9.00 Rossoneri (Włochy) – Propaganda (Rosja)
mecz nr 4 godz. 9.30 Dwójka (Albania) – OSP Oleśniki (Niemcy)
mecz nr 5 godz. 10.00 OSP Minkowice (Turcja) – FC PoKielichu (Belgia)
mecz nr 6 godz. 10.30 Metalowcy (Austria) – LTS (Szwajcaria)
mecz nr 7 godz. 11.00 Dywany Łuszczów (Słowacja) – SAWA (Ukraina)
mecz nr 8 godz. 11.30 FC Albatros (Czechy) – Kozice (Islandia)
MECZE 1/8 FINAŁU
mecz I godz. 12.00 zwycięzca meczu nr 1 – Adampol Team (Szwecja)
mecz II godz. 12.30 zwycięzca meczu nr 2 – MKS Siedliska (Portugalia)
mecz III godz. 13.00 zwycięzca meczu nr 3 – Pegimek (Irlandia)
mecz IV godz. 13.30 zwycięzca meczu nr 4 – No Name (Chorwacja)
mecz V godz. 14.00 zwycięzca meczu nr 5 – KSW (Walia)
mecz VI godz. 14.30 zwycięzca meczu nr 6 – OSP Janówek (Anglia)
mecz VII godz. 15.00 zwycięzca meczu nr 7 – KS Marmota Lublin (Rumunia)
mecz VIII godz. 15.30 zwycięzca meczu nr 8 – Soft Bait Systems (Hiszpania)
MECZE 1/4 FINAŁU
mecz A godz. 16.00 zwycięzca meczu nr I –  zwycięzca meczu nr II
mecz B godz. 16.30 zwycięzca meczu nr III –  zwycięzca meczu nr IV
mecz C godz. 17.00 zwycięzca meczu nr V –  zwycięzca meczu nr VI
mecz D godz. 17.30 zwycięzca meczu nr VII –  zwycięzca meczu nr VIII
MECZE 1/2 FINAŁU
godz. 18.00 zwycięzca meczu A –  zwycięzca meczu B
godz. 18.30 zwycięzca meczu C –  zwycięzca meczu D
MECZ O III MIEJSCE
godz. 19.00 przegrani z półfinałów
MECZ FINAŁOWY
godz. 19.30 zwycięzcy z półfinałów
GODZ. 20.00 UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA „ŚWIDNICKIEGO EURO ‚2016”
TKKF

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama