AKTUALNOŚCIEDUKACJA

KONIEC ROKU SZKOLNEGO- FOTORELACJA

DSC00402Dzisiaj uczniowie usłyszeli po raz ostatni dzwonek. Ponad 360 tysięcy uczniów z województwa lubelskiego rozpoczyna wakacje.
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów oznacza dwa miesiące laby, a dla nauczycieli i dyrektorów to czas podsumowań. Dzisiaj w PCEZ w Świdniku odbyło się uroczyste zakończenie roku z udziałem wicestarosty Waldemara Białowąsa, przedstawicieli pracodawców, partnerów placówki oraz lotników z Klubu Seniorów Lotnictwa. Wicestarosta podziękował uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, życząc udanych wakacji. Szczególne podziękowania skierował do pracodawców, którzy wspierają szkołę i pozwalają na tworzenie nowych kierunków kształcenia.
Z kolei dyrektor Anna Goral podsumowała rok szkolny w PCEZ w Świdniku, który okazał się bardzo udany.- Do tej pory mury szkolne opuściło około 20 tysięcy absolwentów. Wielu z nich znalazło zatrudnienie u pracodawców, którzy wspierali PCEZ. Liczymy, że naszym kolejnym uczniom również się to uda- zwróciła się do obecnych na uroczystości pracodawców A. Goral. Dyrektor podkreśliła, że w tym roku w szkole odbyło się wiele ważnych dla miasta uroczystości i imprez, jak chociażby Targi pracy, czy akcje krwiodawstwa. Udało się także stworzyć trzy nowe kierunki kształcenia.
Podczas zakończenia roku szkolnego nie zabrakło wyróżnień dla najlepszych uczniów oraz części artystycznej. Teraz uczniów czeka zasłużony odpoczynek.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close