AKTUALNOŚCI

OD PAŹDZIERNIKA NIE BĘDZIE LOTÓW DO FRANKFURTU

Jeszcze w ubiegłym roku Lufthansa wprowadzała do sprzedaży dodatkowe rejsy na trasie Lublin – Frankfurt, zwiększając ich liczbę do trzech tygodniowo. Teraz okazało się, że tylko do końca października będziemy mogli polecieć ze Świdnika do Frankfurtu.
Lufthansa zawiesza połączenia z Lublina do Frankfurtu – poinformował serwis branżowy pasazer.com. Ze Świdnika do Frankfurtu będziemy mogli polecieć już tylko do końca października. Decyzja przewoźnika była podyktowana niewystarczającym zainteresowaniem pasażerów lotami w okresie zimowym.
– Ze zrozumieniem przyjmujemy decyzję naszych partnerów z Lufthansy – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin portalowi pasazer.com . – Otrzymywaliśmy wiele sygnałów od klientów indywidualnych ale też firm, że trasa Lublin – Frankfurt musi być obsługiwana codziennie. Przez ostatnie dwa miesiące, razem z naszymi partnerami z linii lotniczych odbyliśmy spotkania produktowe z ponad 20 podmiotami, by zaprezentować im plany odnośnie nowego produktu i poznać ich potrzeby w zakresie tego połączenia. Mogę zapewnić, że pracujemy z naszymi partnerami z linii lotniczych nad przywróceniem tego połączenia jako rejsu codziennego i skomunikowania Lublina ze światem przez Frankfurt od początku sezonu Lato 2017. Wierzę, że szczegóły tego połączenia będziemy mogli opublikować już wkrótce.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button