AKTUALNOŚCI

PIŁKA NOŻNA NA EUROPEJSKIM POZIOMIE W LUBLINIE

football-452569_960_720Dzisiaj wieczorem na stadionie ARENA LUBLIN odbędzie się mecz towarzyski Reprezentacji Polski do 21 lat. Rywalami naszych zawodników będą Węgrzy. Spotkanie jest traktowane jako początek przygotowań do Mistrzostw Europy U21, które już za rok odbędą się w Polsce, a jednym z miast goszczących drużyny Starego Kontynentu będzie właśnie Lublin. To Na tutejszej arenie nastąpi ceremonia otwarcia, a następnie pierwsze spotkanie Mistrzostw, 16 czerwca 2017 roku.
W dzisiejszym meczu na boisku będziemy mogli zobaczyć znanych zawodników, m.in. Mariusza Stępińskiego, zawodnika FC Nantes, uczestnika EURO 2016, Pawła Dawidowicza, pomocnika niemieckiego VfL Bochum, czy też Odkrycie sezonu 2014/2015 polskiej Ekstraklasy, bramkarza włoskiej Fiorentiny, Bartłomieja Drągowskiego.
Trener naszych piłkarzy, Marcin Dorna, na wczorajszej konferencji prasowej w samych superlatywach wyrażał się na temat lubelskiego stadionu. –Stadion, który do tej pory był dla nas i szczęśliwy i bardzo komfortowy będzie jutro areną kolejnego ciekawego meczu na poziomie europejskim, będącego jednocześnie dla nas etapem przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Europy- dodaje selekcjoner.
Początek spotkania o godz. 17:30. Jeszcze dzisiaj można nabyć bilety w kasach stadionu do momentu rozpoczęcia meczu.
 
 

                                                                                                                                                             J.S

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button