AKTUALNOŚCI

W GODZINĘ ODNALEŹLI 64-LATKA. WYZIĘBIONY LEŻAŁ NA TRAWIE

W niespełna godzinę od zgłoszenia zaginięcia policjanci odnaleźli 64-letniego mieszkańca Świdnika. Mężczyzna boso, bez ubrania wierzchniego leżał na trawniku w Krępcu. Z uwagi na wyziębienie organizmu trafił do szpitala. Jak wynika z ustaleń z mieszkania wyszedł ok. godz. 2.00 nad ranem.

Dzisiaj, około godz. 6.30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świdniku został zaalarmowany o zagrożeniu zdrowia i życia 64–letniego świdniczanina. Jak wynikało z relacji zaniepokojonej żony, mężczyzna najprawdopodobniej ok. godz. 2.00 w nocy, będąc pod wpływem alkoholu, wyszedł z domu i w dalszym ciągu nie wraca. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że mężczyzna był jedynie ubrany w spodnie i sweter.

Dysponując rysopisem policjanci natychmiast podjęli poszukiwania mężczyzny. W niespełna godzinę od zgłoszenia, na ul. Krępieckiej zauważyli leżącego na trawie mężczyznę, bez butów i ubrania wierzchniego. Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego. Wyziębiony 64-latek trafił do szpitala. O odnalezieniu mężczyzny została powiadomiona jego żona.

Mając na uwadze niskie temperatury oraz coraz szybciej zapadający zmrok pamiętajmy o osobach, których zachowanie może wskazywać, że znajdują się po alkoholu lub też są bezdomne. Pozostawienie ich bez pomocy może mieć tragiczny finał.

KPP Świdnik

reklama reklama

M.Sz.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button