AKTUALNOŚCIEDUKACJA

Karaoke, matematyka, belgijka, playstation, filozofia i rozmowy do białego rana- czyli o nocowaniu w „Bronku”

dsc_2753Nocowanie w szkole? Jeżeli szkoła kojarzy się z fajnym, bezpiecznym miejscem, to czemu nie? Uczniowie i nauczyciele „Bronka” spędzili wspólnie czas w nocy z 4 na 5 listopada. To już drugi w obecnym roku szkolnym tego typu projekt. Organizacją imprezy zajęła się tym razem gospodyni Samorządu Uczniowskiego Kamila Gnyp, a wspierali ją w tym opiekunowie: Dorota Grymuza i Piotr Abramowicz.

Cztery sale na I piętrze stały się bastionem matematyków. S. Stefańczyk, M. Noskowicz, J. Jaśkowski i absolwentka I LO K. Charytanowicz pracowali z młodzieżą nad granicami ciągów, analizą matematyczną i geometrią przestrzenną, a także rozwiązywali arkusze maturalne.

dsc_2770

Gabinet wicedyrektor Anety Jagieły stał się jaskinią filozofów, w której członkowie koła filozoficznego rozważali nad etyką Maxa Schellera, Charlesa Taylora i Emmanuela Levinasa. Główną areną integracji była jednak sala gimnastyczna. Tam licealiści grali na playstataion, oglądali filmy, bawili się przy karaoke, grali w przeróżne gry, tańczyli belgijkę i rozmawiali do białego rana. Uczniom towarzyszył oprócz wymienionych nauczycieli także B. Dutkowski.

(I LO w Świdniku)

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama