AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

III Charytatywny Bieg Mikołajkowy dla " Naszego Domu" w Rybczewicach

cxIII Charytatywny Bieg Mikołajkowy odbędzie się w tym roku czwartego grudnia. Jak zwykle uczestnicy pobiegną w szczytnym celu. Ty razem, by zebrać pieniądze dla Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną „Nasz Dom” w Rybczewicach.
W tym roku biegacze zmierzą się z dystansem 5 km. Dołączą do nich zwolennicy nordic walking. By wziąć udział w biegu należy wnieść opłatę wpisową w wysokości 25 zł.   Do 30 listopada można się zapisać internetowo, za pomocą strony https://frslublin.pl/biegmikolajkowy/index.php
Zapisy będą prowadzone także  2 i 3 grudnia, w biurze zawodów, w Galerii Venus, od 16.00 – 19.00. Startem i metą będzie plac Konstytucji 3- go Maja. Marszu nordic walking rozpocznie się o godz. 11.45, a bieg o godz. 12.00.
W tym roku dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody. Zostanie wybrany również najlepiej przebrany biegacz. Organizatorzy planują także loterię fantową, dlatego poszukują fantów. – Mogą być to zabawki, maskotki, ozdoby świąteczne. Rzeczy nowe lub używane, ale w dobrym stanie. Fanty należy dostarczyć do Anny Jasińskiej (tel. 510 375 552) lub Katarzyny Surowiec (tel. 888 941 670).  – informują organizatorzy z Biegającego Świdnika.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama