AKTUALNOŚCISPORT

Ruszyła Powiatowa Amatorska Liga Futsalu. Znamy wyniki I kolejki.

Zakończyła się I kolejka Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku.
NIEDZIELA (13.11.2016 r.)
NEPTUN II LIGA
10.00 Hydrocentrum – Starostwo Powiatowe 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Leśniak (7′), 1:1 Konrad Jóźwik (10′), 2:1 Konrad Jóźwik (16′).
Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź, Łukasz Huszaluk, Kamil Domański, Dariusz Woliński (c), Konrad Jóźwik oraz Łukasz Różycki. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka. 
Starostwo Powiatowe: Karol Grodzki, Wojciech Świątek, Mateusz Romak, Michał Bujnik, Mateusz Leśniak (c) oraz Janusz Jędrych, Konrad Podstawka (ż). Kierownik drużyny: Mateusz Romak.
10.30 LTS MW Sport – Kos-Wit 1997 2:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Patryk Grzebuła (6′), 1:1 Jakub Szponar (15′), 2:1 Patryk Mizura (21′), 2:2 Marcin Twarowski (23′).
LTS MW Sport: Sebastian Samborski, Arkadiusz Charytanowicz (c), Robert Wójcik, Patryk Mizura (ż), Piotr Pasternak oraz Patryk Grzebuła. Kierownik drużyny: Hubert Rak.
Kos-Wit 1997: Tomasz Kasak (c), Jakub Szponar, Artur Sadło, Dorel Rudenko, Marcin Siwek oraz Marcin Siwek, Mateusz Imgront, Mateusz Sawicki, Marcin Twarowski. Kierownik drużyny: Krzysztof Pydyś.
14.30 RKS Ruch – Canarinios 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Paweł Ziemba (16′), 1:1 Wojciech Liwiak (21′).
RKS Ruch: Grzegorz Czukiewski, Paweł Ziemba (c), Grzegorz Królikowski, Sebastian Klej, Michał Przerada oraz Tomasz Ziemba, Adam Leżański, Krzysztof Szwed. Kierownik drużyny: Paweł Ziemba.
Canarinios: Bartłomiej Mazur, Wojciech Liwiak (ż), Mateusz Borowiec, Mariusz Dobosz, Kornel Bender oraz Patryk Lewicki, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal (ż), Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz, Kamil Lewicki. Kierownik drużyny: Bartłomiej Mazur. 
TABELA

  1. Hydrocentrum                    1  3  (1-0-0)    2:1
  2. Kos-Wit 1997                     1  1  (0-1-0)    2:2

LTS MW Sport                   1  1  (0-1-0)    2:2

  1. Canarinios                         1  1  (0-1-0)    1:1

RKS Ruch                         1  1  (0-1-0)    1:1

  1. Starostwo Powiatowe         1  0  (0-0-1)    1:2
  2. OSP Oleśniki                     0  0  (0-0-0)    0:0

MW SPORT I LIGA
11.00 Pokolenie J.P.II – Świdnik Wysokich Lotów 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Marcin Kryszak (5′), 2:0 Karol Skibiński (7′), 2:1 Piotr Kulczyński (9′), 3:1 Marcin Kryszak (18′), 4:1 Marcin Kryszak (21′).
Pokolenie J.P.II: Rafał Bartoszuk, Łukasz Frąc (c), Rafal Usidus, Michał Babiarz, Marcin Kryszak oraz Tobiasz Kaciuczyk, Karol Skibiński, Cezary Świątkowski, Daniel Pyda. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
Świdnik Wysokich Lotów: Paweł Kwiatkowski, Wojciech Stefański, Radosław Szczerba (c), Marcin Dmowski, Grzegorz Wituch oraz Przemysław Szpura, Leszek Kalicki, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński, Łukasz Reszka. Kierownik drużyny: Łukasz Reszka. 
11.30 NEO.NET – Creatio Biuro Rachunkowe 2:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Piotr Mazur (3′), 1:1 Robert Kwiatkowski (7′), 1:2 Przemysław Kozioł (16′), 2:2 Daniel Rajtar (19′), 2:3 Paweł Fijałkowski (21′).
W 12 minucie Zbigniew Kawerski (c) obronił rzut karny wykonywany przez Daniela Rajtara (N).
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Michał Jaworski (c), Robert Kwiatkowski (ż), Arkadiusz Herbik, Daniel Rajtar oraz Łukasz Mróz, Kamil Śliczniak, Bartosz Fabian, Tomasz Sapuła. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz (c), Paweł Fijałkowski, Przemysław Kozioł, Piotr Mazur oraz Mateusz Wawszczak, Damian Korgol, Radosław Kiljanek. Kierownik drużyny: Zbigniew Kawerski. 
12.00 Soft Bait Systems – SAWA 3:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Jarosław Nowak (1′), 1:1 Bartłomiej Kagankiewicz (8′-rzut wolny), 2:1 Michał Młynarczyk (15′), 3:1 Andrzej Adamiak (15′), 3:2 Krzysztof Boniecki (23′).
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Jarosław Nowak, Sebastian Baran, Michał Młynarczyk (c), Andrzej Adamiak oraz Daniel Leszczyński, Kamil Sochalski, Damian Jarosz, Dominik Jarosz. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
SAWA: Kamil Kądziołka, Piotr Bród, Bartłomiej Kagankiewicz, Tomasz Król, Krzysztof Boniecki oraz Giuseppe Nigro (c), Arkadiusz Kocot. Kierownik drużyny: Kamil Kądziołka.
12.30 Kozaki w Kaloszach – ITS 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Robert Gruszecki (5′), 1:1 Paweł Warda (20′).
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Robert Gruszecki (c), Marcin Maluk (ż), Przemysław Mącik (ż), Kamil Bartyzel oraz Adrian Majek. Kierownik drużyny: Marcin Kosiński.
ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski (c), Krystian Kędzierski, Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Domenico Nigro, Arkadiusz Ścirka, Paweł Warda. Kierownik drużyny: Domenico Nigro. 
13.00 LS – Klastmed 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Żminda (2′), 2:0 Paweł Kośka (10′), 3:0 Paweł Sawicki (19′).
LS: Tomasz Skowronek, Robert Nowak, Artur Harasim (c), Paweł Kośka, Mateusz Żminda oraz Paweł Chlebuś, Paweł Sawicki, Marcin Pastusiak. Kierownik drużyny: Tomasz Skowronek.
Klastmed: Marcin Wasak, Jarosław Magryta (c), Piotr Kędzierski, Jakub Garbol, Rafał Muzyka oraz Maciej Dąbrowski, Krystian Kowalczyk, Dariusz Kowalik. Kierownik drużyny: Marcin Wasak. 
TABELA

  1. Pokolenie J.P.II                 1  3  (1-0-0)    4:1
  2. LS                                    1  3  (1-0-0)    3:0
  3. Creatio Biuro Rachunkowe  1  3  (1-0-0)    3:2

Soft Bait Systems              1  3  (1-0-0)    3:2

  1. ITS                                   1  1  (0-1-0)    1:1

Kozaki w Kaloszach           1  1  (0-1-0)    1:1

  1. NEO.NET                         1  0  (0-0-1)    2:3

SAWA                              1  0  (0-0-1)    2:3

  1. Świdnik Wysokich Lotów    1  0  (0-0-1)    1:4
  2. Klastmed                         1  0  (0-0-1)    0:3

OLIMP LIGA OLDBOJÓW
13.30 Policja – SAWA 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Wojciech Łukasiewicz (7′), 1:1 Piotr Guz (22′), 1:2 Tomasz Król (24′).
Policja: Ireneusz Sajecki, Tomasz Madejski, Piotr Guz (c), Daniel Pyda, Radosław Woś oraz Dariusz Kowalik, Jacek Gozdek, Ludwik Kawalec. Kierownik drużyny: Dariusz Kowalik.
SAWA: Arkadiusz Kocot, Grzegorz Maluga, Bartłomiej Kagankiewicz, Tomasz Król, Giuseppe Nigro (c) oraz Paweł Piotrowski, Wojciech Łukasiewicz, Salvatore Nigro. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski. 
14.00 Perła Progres Mełgiew – Misztal Meble 3:4 (2:2)
Bramki: 1:0 Rafał Dybała (2′), 1:1 Paweł Rodak (4′), 1:2 Robert Nowak (6′), 2:2 Tomasz Korona (6′), 2:3 Robert Nowak (20′), 3:3 Rafał Dybała (11 sekund przed końcem meczu z rzutu karnego), 3:4 Paweł Rodak (w ostatniej sekundzie meczu).
Perła Progres: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c), Artur Derkacz, Marcin Wojda, Tomasz Korona oraz Grzegorz Bielecki, Sławomir Śliwa (ż), Sebastian Gołąb. Kierownik drużyny: Artur Derkacz.
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Artur Harasim, Mariusz Wiśniewski, Paweł Rodak, Mirosław Kalita (c) oraz Andrzej Kalita (ż), Tomasz Rossa, Arkadiusz Bzowski, Robert Nowak, Andrzej Drob, Marcin Pastusiak. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński. 
Mecz: Neptun – Antique Old Stars został przełożony. 
TABELA

  1. Misztal Meble                    1  3  (1-0-0)    4:3
  2. SAWA                               1  3  (1-0-0)    2:1
  3. Perła Progres Mełgiew        1  0  (0-0-1)    3:4
  4. Policja                               1  0  (0-0-1)    1:2
  5. Antique Old Stars               0  0  (0-0-0)    0:0

Neptun                               0  0  (0-0-0)    0:0
ALL PROMOTE EXTRALIGA
15.00 M-Tech – Dywany Łuszczów 1:1 (0:1)
Bramki: Daniel Dudek – Jakub Bomba.
M-Tech: Rafał Napora, Leszek Joniec, Mariusz Gumulski, Daniel Dudek (c), Jarosław Siliwon, Mariusz Piłat, Marcin Denis, Paweł Sieczkarz, Piotr Skiba (ź). Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon. 
Dywany Łuszczów: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Jarosław Kowalik (c), Sebastian Witkowski, Łukasz Kowalik, Piotr Wójtowicz, Adam Słowik. Kierownik drużyny: Jarosław Kowalik. 
15.30 Pegimek – Solidarność PZL Świdnik 2:6 (1:2)
Bramki: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa – Paweł Szyjduk 3, Tomasz Szklarz 2, Jacek Kochalski. 
PegimekPatryk Jaroszek, Mateusz Selwa, Adrian Kalita, Mateusz Kozłowski (c), Łukasz Różycki oraz Jakub Czarnecki, Sebastian Pietroń, Konrad Maziarczyk. Kierownik drużyny: Mateusz Selwa. 
Solidarność PZL: Piotr Chlebuś, Piotr Kochalski, Wojciech Pogorzelski, Jacek Kochalski (c), Tomasz Szklarz oraz Jakub Solarski (ż), Paweł Szyjduk (ż), Krzysztof Olender, Michał Skoczylas (ż). Kierownik drużyny: Piotr Chlebuś. 
16.30 Perła Progres Mełgiew – SMB Team 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Kłyk.
Perła Progres Mełgiew: Przemysław Hajkowski, Rafał Dybała (c), Łukasz Gołąb, Dawid Kurkiewicz (ż), Michał Hajkowski oraz Grzegorz Cimek, Rafał Porębski, Kamil Mosak, Kamil Piłat, Adam Gajowiak. Kierownik drużyny: Andrzej Spodar. 
SMB Team: Karol Porzak, Tomasz Rossa (c), Rafał Al-Swaiti, Mateusz Kłyk, Kamil Ostrowski oraz Tomasz Wnuk, Łukasz Makarewicz. Kierownik drużyny: Artur Banasik. 
17.00 TKKF Świt – Dwójka-Remondis 1:1 (0:0)
Bramki: Jan Grzesiak – Marcin Hanowski.
TKKF Świt: Dawid Grzeszczuk, Grzegorz Mazur (c) (ż), Piotr Filutowski (ż), Jakub Grzesiak, Paweł Litwin, Jakub Bień, Jan Grzesiak, Mateusz Josicz. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski. 
Dwójka-Remondis: Karol Falenta, Łukasz Świdziński, Krystian Tuzimski, Łukasz Gąbka, Marcin Hanowski (c), Łukasz Rzepecki, Robert Haczkur, Sebastian Kuśmirek, Piotr Daszko, Paweł Koziołkiewicz. Kierownik drużyny: Karol Falenta. 
17.30 Antique – Metalowcy 2:4 (1:3)
Bramki: 1:0 Marcin Szyjduk (5′), 1:1 Maksymilian Kuś (10′), 1:2 Paweł Kasak (11′), 1:3 Jarosław Komarzeniec (12′), 2:3 Marcin Bijas (17′), 2:4 Mateusz Wilk (19′).
Antique: Maciej Łukawski, Krystian Joć, Michał Romanowski, Łukasz Skroban, Marcin Bijas, Krzysztof Chilimoniuk, Mirosław Sobiesiak, Marcin Szyjduk (c). Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.
Metalowcy: Marcin Błaszczak, Paweł Kasak (c), Mateusz Wilk, Jarosław Komarzeniec, Michał Gołąb (ż), Maciej Wilk, Maksymilian Kuś, Kamil Seroka, Dariusz Komarzeniec. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak. 
TABELA

  1. Solidarność PZL Świdnik    1  3  (1-0-0)    6:2
  2. Metalowcy                         1  3  (1-0-0)    4:2
  3. SMB Team                        1  3  (1-0-0)    1:0
  4. Dwójka-Remondis              1  1  (0-1-0)    1:1

Dywany Łuszczów             1  1  (0-1-0)    1:1
M-Tech                             1  1  (0-1-0)    1:1
TKKF Świt                         1  1  (0-1-0)    1:1

  1. Perła Progres Mełgiew        1  0  (0-0-1)    0:1
  2. Antigue                             1  0  (0-0-1)    2:4
  3. Pegimek                          1  0  (0-0-1)    2:6

źródło informacji: www.swidnickahalowka.futbolowo.pl
http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,2915038,relacja-live-z-i-kolejki-halowki-nied ziela-13-listopada-2016-r.html
W najbliższą niedzielę 20 listopada br. zostaną rozegrane mecze II kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017.
Szczegółowy terminarz gier na najbliższą kolejkę:
http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,2915904,terminarz-ii-kolejki-halowki-niedziel a-20-listopada-2016-r-.html
 

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama