AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem podczas III Charytatywnego Biegu Mikołajowego

14907012_1804980039716063_2530665835396292025_n– Biegaczu! Chodziarzu! I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!- zachęcają organizatorzy III Charytatywnego Biegu Mikołajowego W tym roku dochód z imprezy przeznaczony będzie na rzecz Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną Nasz Dom w Rybczewicach
Impreza odbędzie się 4 grudnia 2016. Start i meta będą  przy placu Konstytucji 3 Maja
Dystans dla wszystkich uczestników to 5km.- Będzie to trzecia edycja naszego biegu. W tym roku oprócz biegu będzie marsz nordic walking. Wszyscy uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km. Jako pierwszy rozpocznie marsz nordic wal king, a 15 minut później bieg.- informuje Biegający Świdnik.
Starty nastąpią w godzinach:
– godzina 11.45 – Marsz Nordic Walking 5km
– godzina 12.00 – Bieg 5 km
ZAPISY: https://frslublin.pl/biegmikolajkowy/index.php
By wziąć udział w biegu trzeba się zarejestrować na stronie https://frslublin.pl/biegmikolajkowy/index.php i w dniu rozgrywania imprezy mieć ukończone 15 lat.- Przy zapisie wybieramy bieg albo marsz nordic walking. Kwota wpisowego to 25zł, ale zachęcamy do większych wpłat. Cała kwota, jaką zdołamy uzbierać będzie przekazana dla podopiecznych Placówki. Zapisy internetowe zostaną zamknięte 30 listopada o godzinie 24:00. Po tym terminie zapisy do biegu będą możliwe tylko 2 i 3 grudnia w Biurze Zawodów w Galerii Venus w Świdniku w godz. 16 – 19. W dniu Biegu zapisy nie będą prowadzone.- mówią organizatorzy.
W dniu biegu obowiązują stroje Mikołajów, Śnieżynek, Reniferów itp. Za najlepsze przebrania będą puchary.- Oczywiście nie zapominamy o najszybszych zawodnikach, najmłodszych i najstarszych oraz o mieszkańcach powiatu świdnickiego.
Po dekoracji wśród wszystkich uczestników będzie przeprowadzone losowanie nagród.
Każdy może przyjść, bawić się razem z nami, a przy okazji wspomóc dzieci! 4 grudnia to dzień, w którym obdarowujemy się prezentami. Dlatego przyjdźmy wszyscy na Plac Konstytucji Maja i podarujmy prezenty tym, których nie ma, kto obdarować. Tak po prostu, bezinteresownie. Podczas III Charytatywnego Biegu Mikołajkowego będą zbierane pieniążki do puszek. Będzie loteria fantowa dla wszystkich chętnych. Jedyny taki dzień, aby zobaczyć tyle Mikołajów, Reniferów i Śnieżynek w jednym miejscu.- zachęca Biegający Świdnik.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama