AKTUALNOŚCI

Darmowe szkolenia z nowego Płatnika

Każdego przedsiębiorcę czeka rozpoczęcie pracy z nową wersją Płatnika, czyli z najpopularniejszym programem do rozliczania składek. Dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapewnia bezpłatne szkolenia z obsługi programu.

Większość przedsiębiorców już korzysta z Interaktywnego Płatnika Plus. Są jednak tacy, którzy przejście na nową wersję programu mają jeszcze przed sobą. I właśnie ich ZUS zaprasza na szkolenia. Najbliższe odbędzie się w Lublinie już 24 listopada. Kolejne spotkania z ekspertami odbędą się w Zamościu i Biłgoraju – 6 grudnia, a potem znowu w Lublinie – 8 grudnia.

Trwają zapisy. Na szkolenie w Biłgoraju i Zamościu można się zgłosić pod numerem telefonu 84 688 14 46, na spotkania w Lublinie – pod numerem 81 535 77 88. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.

Interaktywny Płatnik Plus to nowa jakość w komunikacji z ZUS-em. W przeciwieństwie do swojej starszej wersji pozwala pobierać dane zatrudnionych osób bezpośrednio z bazy Zakładu. Dzięki temu jest mniej błędów w dokumentach, które przygotowują pracodawcy.

ZUS Lublin

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama