AKTUALNOŚCIEDUKACJAKULTURA I ROZRYWKA

A czy Ty zagłosowałeś już na „Bronka”?!

stacje-kultury-fb_profilŚwidnicki „Bronek” jako jedyna szkoła z Powiatu Świdnickiego znalazł się w ścisłej dwunastce szkół ubiegających się o tytuł „Stacji Kultury”. Plebiscyt Stacje Kultury to jeden z najbardziej wyróżniających się plebiscytów dla szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Fundację TEAM Teatrikon, poszukującą stacji w całym województwie lubelskim.

Plebiscyt wyłania szkoły, które w sposób szczególny zaangażowały się w życie kulturalne województwa i działania na rzecz edukacji kulturalnej młodzieży. Celem konkursu jest wyróżnienie i pomoc w wypromowaniu szkół, które są miejscem przyjaznym dla inicjatyw kulturalnych, wspierają rozwój artystyczny swoich uczniów, tworzą klimat inspirujący dla działań twórczych oraz aktywnie włączają się w życie kulturalne

Teraz czekają nas dwa ważne etapy: głosowanie internetowe i ocena jury.

Jak zagłosować na „Bronka”?

Wystarczy na stronie http://www.teatrikon.pl/animacja/stacjekultury/glosowanie zaznaczyć „I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku” oraz kliknąć „Głosuj” na dole strony. I tak codziennie do 1 grudnia. Głosujemy również z telefonów.
Zapraszamy do oddawania głosów na „Bronka”. W ten sposób docenimy ogromną pracę i umiejętności uczniów i nauczycieli, a także udowodnimy, że nasza placówka jest ważnym ośrodkiem wspierającym inicjatywy kulturalne.

dp

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama