AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Pojechali dla podopiecznych Domów Dziecka

20161203_122101Wczoraj odbyła się VII edycja Ogólnopolskiej Terenowej Integracji 4×4 dla Choinki. W tym roku imprezę wsparły władze Starostwa Powiatowego w Świdniku i Gmina Mełgiew, które objęły wydarzenie swoim patronatem.
Rajd odbył się 3 grudnia, na terenie gminy Mełgiew. W tym roku patronatem objęto Domy Dziecka w Woli Gałęzowskiej i Rybczewicach . Start odbywał się w 2 klasach:
– Turystyk – seryjne auta bez modyfikacji i przeróbek, maksymalnie 2″ liftu i opony 32″, z wyjątkiem samochodów, w których producent podaje większy rozmiar, jako seryjny
– Wyczyn – pojazd jest pojazdem oryginalnym do słupka B, wyciągarka elektryczna, opony dowolne max. do 35″, pas na drzewo, szekle obowiązkowe.
Wszystkie samochody musiały mieć aktualne badania techniczne i OC oraz posiadać gaśnice, trójkąt, apteczkę i liny. Aby wystartować w rajdzie każda załoga musiała wpłacić  200 zł., a także przekazać słodycze na paczki dla podopiecznych Domów Dziecka.
Na starcie pojawiło się ponad 30 załóg. Impreza rozpoczęła się o 09.00. Zbiórkę na bazie przewidziano na 16. 30. Potem odbyły się konkurencje dodatkowe i ogłoszenie wyników. Cały dochód  przekazano dla Domów Dziecka z Rybczewic i Woli Gałęzowskiej

Reklama
foto: Bob
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama