Wyniki meczów VII kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu
Znamy wyniki meczów VII kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017.
NIEDZIELA (08.01.2017 r.)
NEPTUN II LIGA
10.30 Starostwo Powiatowe – RKS Ruch 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Grzegorz Krolikowski (6′), 0:2 Rafał Kuśmierz (20′).
Starostwo: Karol Grodzki, Konrad Podstawka, Michał Sitkowski, Michał Bujnik (k) (c), Wojciech Świątek oraz Mateusz Romak, Janusz Jędrych.
RKS: Kamil Kuśmierz, Sebastian Klej, Tomasz Ziemba (k) (c), Rafał Kuśmierz, Paweł Ziemba oraz Grzegorz Królikowski, Robert Zbiciak.
11.00 Canarinios – OSP Oleśniki 0:9 (0:4)
Bramki: 0:1 Krzysztof Nastulak (3′), 0:2 Łukasz Barański (6′), 0:3 Piotr Wójtowicz (10′), 0:4 Łukasz Janiak (11′), 0:5 Łukasz Barański (15′), 0:6 Łukasz Barański (18′), 0:7 Łukasz Barański (22′), 0:8 Krzysztof Nastulak (24′), 0:9 Łukasz Kamiński (43 sekundy przed końcem meczu).
Canarinios: Bartłomiej Mazur (k) (c), Arkadiusz Wronisz, Mateusz Borowiec, Szymon Kobiałka, Patryk Paluch oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Bartosz Pranagal, Sebastian Januszek, Mariusz Dobosz.
OSP: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Piotr Wójtowicz, Łukasz Janiak, Krzysztof Nastulak oraz Łukasz Barański, Paweł Kropornicki, Łukasz Kamiński. Kierownik drużyny: Wojciech Mrugała.
11.30 Kos-Wit 1997 – Hydrocentrum 7:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Konrad Kiejda (8′), 2:0 Konrad Kiejda (10′), 2:1 Konrad Jóźwik (11′), 3:1 Mateusz Sawicki (14′), 3:2 Marek Niedźwiedź (16′), 4:2 Artur Sadło (18′), 5:2 Konrad Kiejda (19′), 6:2 Konrad Kiejda (22′), 7:2 Daniel Barabasz (24′).
Kos-Wit: Tomasz Kasak (k) (c), Jakub Szponar, Artur Sadło, Konrad Kiejda, Mateusz Sawicki oraz Mateusz Imgront, Daniel Barabasz, Jacek Kosierb.
Hydrocentrum: Damian Ziętek, Kamil Domański, Rafał Wyczałkowski, Marek Niedźwiedź (c), Konrad Jóźwik oraz Marek Gawda. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka.
Pauza: LTS MW Sport
TABELA
1. OSP Oleśniki 6 16 (5-1-0) 31:11
2. LTS MW Sport 6 13 (4-1-1) 23:8
3. Kos-Wit 1997 6 11 (3-2-1) 26:16
4. Hydrocentrum 6 9 (3-0-3) 17:23
5. Canarinios 6 4 (1-1-4) 10:24
6. RKS Ruch 6 4 (1-1-4) 5:23
7. Starostwo Powiatowe 6 3 (1-0-4) 9:16
MW SPORT I LIGA
12.00 SAWA – Klastmed 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Krystian Kowalczyk (22′).
SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Machnikowski, Radosław Pawłowski, Krzysztof Boniecki, Paweł Łyjak oraz Giuseppe Nigro (c), Kamil Kądziołka (k), Andriy Shtohryn, Arkadiusz Kocot.
Klastmed: Marcin Wasak (k), Jarosław Magryta (c), Piotr Kędzierski, Dariusz Kowalik, Rafał Muzyka oraz Krystian Kowalczyk, Grzegorz Żuchnik (ż).
12.30 Creatio Biuro Rachunkowe – LS 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Dariusz Zieliński (11′), 2:0 Mateusz Wawszczak (17′), 2:1 Mateusz Żminda (20′).
Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Dariusz Zieliński (ż), Paweł Fijałkowski oraz Radosław Kiljanek, Mateusz Wawszczak.
LS: Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim, Tomasz Chlebuś (c) (ż), Dawid Wójcik, Michał Trawiński oraz Mateusz Żminda, Marcin Pastusiak, Robert Nowak.
13.00 Świdnik Wysokich Lotów – Kozaki w Kaloszach 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Mazurkiewicz (7′), 1:1 Grzegorz Wituch (19′), 1:2 Robert Gruszecki (23′).
Świdnik WL: Przemysław Szpura, Radosław Szczerba (k) (c), Marcin Smoczyński, Tomasz Filipiuk, Grzegorz Wituch oraz Marcin Dmowski, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński, Grzegorz Kulczyński, Maciej Krzyżanowski.
Kozaki: Piotr Błach, Grzegorz Sołdaj (c), Paweł Dominik, Marcin Galiński, Robert Gruszecki (ż) oraz Łukasz Mazurkiewicz, Adrian Majek, Marcin Kosiński (k), Łukasz Kozieł.
13.30 NEO.NET – Soft Bait Systems 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Daniel Rajtar (3′), 2:0 Tomasz Belcarz (5′), 3:0 Radosław Mazur (14′), 3:1 Sebastian Baran (23′).
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Daniel Rajtar, Łukasz Mróz, Tomasz Belcarz, Radosław Mazur oraz Michał Jaworski (c), Tomasz Sapuła, Arkadiusz Herbik. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
Soft: Radosław Kocot, Krzysztof Wójcik, Sebastian Baran (ż), Bartłomiej Barwiak (ż), Andrzej Adamiak oraz Mateusz Ziętek, Damian Jarosz, Kamil Baran (c), Michał Młynarczyk, Daniel Leszczyński, Kamil Sochalski, Dominik Jarosz. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
14.00 Pokolenie J.P.II – ITS 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Marcin Kryszak (18′), 2:0 Michał Piskor (21′), 3:0 Michał Piskor (23′).
Pokolenie: Rafał Bartoszuk, Daniel Pyda (k), Tobiasz Kaciuczyk (c), Michał Piskor, Michał Babiarz oraz Łukasz Karalus, Marek Pastusiak, Marcin Kryszak, Karol Skibiński, Rafał Usidus.
ITS: Marcin Cholewa, Paweł Warda (c), Krystian Kędzierski, Tomasz Ścirka, Arkadiusz Ścirka oraz Domenico Nigro, Adam Pawłowicz, Damian Wiński. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski.
TABELA
1. Soft Bait Systems 7 16 (5-1-1) 22:11
2. LS 7 13 (4-1-2) 16:14
3. NEO.NET 7 12 (4-0-3) 31:17
4. Klastmed 7 12 (4-0-3) 16:10
5. Creatio Biuro Rachunkowe 7 12 (4-0-3) 13:15
6. SAWA 7 10 (3-1-3) 18:12
7. Kozaki w Kaloszach 7 10 (3-1-3) 11:20
8. ITS 7 7 (2-1-4) 11:28
9. Pokolenie J.P.II 7 6 (2-0-5) 11:13
10. Świdnik Wysokich Lotów 7 4 (1-1-5) 7:16
MECZ ZALEGŁY – OLIMP LIGA OLDBOJÓW
14.30 SAWA – Policja 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Adam Osek (21′).
SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Walczak (ż), Grzegorz Maluga, Giuseppe Nigro (c), Salvatore Nigro oraz Paweł Piotrowski (k), Wojciech Łukasiewicz, Ryszard Szyjduk.
Policja: Ireneusz Sajecki, Artur Szot, Adam Osek (ż, ż, cz), Radosław Woś, Piotr Guz (c) oraz Dariusz Kowalik (k), Daniel Pyda, Jacek Gozdek.
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
15.00 Neptun – Misztal Meble 3:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Paweł Rodak (4′), 1:1 Paweł Machnikowski (7′), 1:2 Robert Nowak (19′), 2:2 Robert Mirosław (23′), 3:2 Karol Wróbel (24′).
Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Dariusz Walczak, Robert Mirosław, Jacek Kochalski, Karol Wróbel oraz Piotr Sadowski, Paweł Machnikowski, Mariusz Domagalski.
Misztal: Krzysztof Szumigaj, Artur Harasim, Mariusz Wiśniewski, Mirosław Kalita (c) (ż), Paweł Rodak oraz Robert Nowak, Andrzej Kalita, Arkadiusz Bzowski. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
15.30 Perła Progres Mełgiew – Policja 5:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Rafał Derkacz (13′), 2:0 Sebastian Gołąb (15′), 3:0 Tomasz Korona (16′), 4:0 Tomasz Korona (22′), 5:0 Tomasz Korona (39 sekund przed końcem meczu).
Perła: Marcin Błaszczak, Sławomir Śliwa, Rafał Dybała (c), Sebastian Gołąb (k), Tomasz Korona oraz Andrzej Spodar, Marcin Wojda, Rafał Derkacz.
Policja: Ireneusz Sajecki, Artur Szot (ż), Daniel Pyda, Radosław Woś, Dariusz Kowalik (k) oraz Piotr Guz (c), Jacek Gozdek.
16.00 Antique Old Stars – SAWA 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Jakub Solarski (24′).
Antique: Mirosław Sobiesiak (c) (k), Robert Haczkur, Krzysztof Chilimoniuk, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski oraz Jarosław Siliwon, Jacek Kosierb.
SAWA: Wojciech Lesicki, Arkadiusz Kocot, Krzysztof Radczuk, Giuseppe Nigro (c) (ż), Salvatore Nigro oraz Paweł Piotrowski (k), Ryszard Szyjduk.
TABELA
1. Perła Progres Mełgiew 7 18 (6-0-1) 31:11
2. Neptun 6 12 (4-0-2) 17:13
3. Misztal Meble 7 12 (4-0-3) 25:18
4. Policja 7 9 (3-0-4) 10:19
5. Antique Old Stars 7 6 (2-0-4) 6:15
6. SAWA 7 3 (1-0-6) 5:18
ALL PROMOTE EXTRALIGA
16.30 Dwójka-Remondis – Metalowcy 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Jarosław Komarzeniec (13′), 0:2 Jarosław Komarzeniec (15′), 0:3 Jarosław Komarzeniec (21′).
Dwójka-Remondis: Tomasz Świć, Sebastian Kuśmirek, Marcin Dąbrowski, Marcin Hanowski (c), Krystian Tuzimski oraz Piotr Daszko (k), Michał Lachowski, Łukasz Gąbka, Łukasz Świdziński, Robert Haczkur.
Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Kasak (c), Michał Gołąb, Mateusz Wilk, Maksymilian Kuś oraz Dariusz Komarzeniec, Jarosław Komarzeniec, Maciej Wilk, Jakub Szczuka (ż).
17.00 Solidarność PZL – Antique 4:4 (3:2)
Bramki: 1:0 Paweł Szyjduk (2′), 2:0 Krzysztof Olender (4′), 3:0 Krzysztof Olender (5′), 3:1 Marcin Szyjduk (8′), 3:2 Marcin Bijas (10′), 3:3 Mateusz Szczerba (15′), 3:4 Krzysztof Chilimoniuk (19′), 4:4 Tomasz Szklarz (24′).
Solidarność: Paweł Socha (ż), Piotr Kochalski, Rafał Pyda, Paweł Szyjduk, Jacek Kochalski (c) oraz Wojciech Pogorzelski (ż), Jakub Solarski, Krzysztof Olender, Tomasz Szklarz, Piotr Chlebuś (k), Michał Skoczylas.
Antique: Maciej Łukawski, Marcin Szyjduk (c), Marcin Bijas, Michał Romanowski, Krzysztof Chilimoniuk oraz Mateusz Szczerba (ż), Łukasz Skroban (ż), Mirosław Sobiesia (k).
17.30 Pegimek – TKKF Świt 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Damian Wołodko (5′), 1:1 Mateusz Kozłowski (24′), 2:1 Adrian Kalita (24′).
Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa (ż), Łukasz Różycki, Mateusz Kozłowski (c) (ż), Adrian Kalita oraz Daniel Wójcik, Konrad Maziarczyk, Dominik Szponar, Jakub Czarnecki. Kierownik drużyny: Robert Selwa.
TKKF Świt: Piotr Filutowski (c), Karol Kowalski (ż), Damian Wołodko (ż), Jan Grzesiak (ż), Paweł Litwin. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.
Mecz: M-Tech – SMB Team przełożony na 22 stycznia 2017 r.
Mecz: Dywany Łuszczów – Perła Progres Mełgiew przełożony na 22 stycznia 2017 r.
TABELA
1. SMB Team 6 16 (5-1-0) 15:6
2. Solidarność PZL Świdnik 6 14 (4-2-0) 23:10
3. Metalowcy 6 13 (4-1-1) 12:6
4. Pegimek 7 10 (3-1-3) 14:14
5. Perła Progres Mełgiew 6 8 (2-2-2) 11:7
6. Antique 7 8 (2-2-3) 15:19
7. M-Tech 6 7 (2-1-3) 7:14
8. TKKF Świt 7 5 (1-2-4) 9:12
9. Dywany Łuszczów 6 5 (1-2-3) 10:14
10. Dwójka-Remondis 7 2 (0-2-5) 7:21