AKTUALNOŚCI

Szukała go rodzina i policja. Był u znajomego.

Niespełna 3 godziny wystarczyły piaseckim policjantom na odnalezienie 61-letniego mieszkańca gminy Trawniki, którego zaginięcie zgłoszone zostało wczoraj przez jednego z członków rodziny. Mężczyzna wyszedł z domu w nieustalonym kierunku i od kilku dni nie kontaktował się z zaniepokojonymi bliskimi. W wyniku podjętych działań policjanci odnaleźli zaginionego u jednego z jego znajomych kilka kilometrów od miejsca zamieszkania.

Wczoraj przed południem policjanci z Komisariatu Policji w Piaskach powiadomieni zostali o zaginięciu 61-latka z gminy Trawniki. Z relacji członka rodziny wynikało, iż mężczyzna kilka dni temu opuścił miejsce zamieszkania i udał się w niewiadomym kierunku, nie dając do tej pory żadnego znaku życia. Mając na uwadze panujące obecnie zimowe warunki pogodowe, policjanci ruszyli niezwłocznie w teren aby rozpocząć poszukiwania. Po niespełna 3 godzinach mężczyzna został odnaleziony w stanie nie zagrażającym jego zdrowiu u jednego ze znajomych w sąsiedniej miejscowości.

Pomimo, iż tym razem historia zakończyła się szczęśliwie, wciąż apelujemy o szczególne zwracanie uwagi na osoby znajdujące się w okolicznościach mogących narazić je na zgon w wyniku wychłodzenia. Zimowa aura dopiero się bowiem rozpoczęła, a jeden krótki telefon może komuś uratować życie.

KPP Świdnik

P.L

reklama reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button