AKTUALNOŚCISPORT

Wyniki IX kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu

WYNIKI – IX KOLEJKA
NIEDZIELA (22.01.2017 r.)
MECZ ZALEGŁY – MW SPORT I LIGA
9.30 Kozaki w Kaloszach – Creatio Biuro Rachunkowe 2:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Kulisz (9′), 1:1 Marcin Macuk (11′), 1:2 Damian Korgol (13′), 2:2 Marcin Galiński (19′), 2:3 Radosław Kiljanek (22′).
Kozaki: Piotr Błach, Paweł Dominik, Grzegorz Sołdaj (c), Marcin Kosiński (k), Marcin Galiński oraz Marcin Macuk, Kamil Bartyzel. 
Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Dariusz Zieliński, Damian Korgol oraz Mateusz Wawszczak, Radosław Kiljanek.
NEPTUN II LIGA
10.00 LTS MW Sport – Starostwo Powiatowe 9:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Patryk Grzebuła (3′), 2:0 Piotr Pasternak (5′), 3:0 Adrian Duda (14′), 4:0 Adrian Duda (15′), 4:1 Janusz Jędrych (15′), 5:1 Robert Wójcik (16′), 6:1 Michał Skorek (22′), 7:1 Hubert Rak (22′), 8:1 Kamil Błaszczak (24′), 9:1 Piotr Pasternak (4 sekundy przed końcem meczu).
LTS: Jakub Błaszczak, Hubert Rak (k) (c), Robert Wójcik, Patryk Grzebuła, Piotr Pasternak oraz Kamil Błaszczak, Adrian Duda, Michał Skorek. 
Starostwo: Karol Grodzki, Mateusz Romak (k) (c), Janusz Jędrych, Paweł Portka, Michał Bujnik oraz Wojciech Świątek.
10.30 Hydrocentrum – Canarinios 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Szymon Kobiałka (3′), 1:1 Konrad Jóźwik (11′), 2:1 Krystian Wójcik (16′), 3:1 Konrad Cegiełka (28 sekund przed końcem meczu).
Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź (k) (c), Konrad Cegiełka, Marek Gawda, Kamil Domański, Konrad Jóźwik oraz Michał Harasymow, Krystian Wójcik, Rafał Wyczałkowski, Damian Ziętek.
Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mariusz Dobosz, Karol Skibiński (ż), Szymon Kobiałka, Wojciech Liwiak oraz Kamil Lewicki, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal, Mateusz Borowiec, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz. Kierownik drużyny: Kornel Bender.
Pauza: Kos-Wit 1997
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
11.00 Misztal Meble – SAWA 6:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Artur Sadło (1′), 2:0 Mirosław Kalita (12′), 3:0 Mariusz Wiśniewski (17′), 4:0 Mariusz Wiśniewski (21′), 5:0 Mariusz Wiśniewski (22′), 6:0 Artur Sadło (24′).
Misztal Meble: Robert Nowak, Artur Harasim, Mariusz Wiśniewski, Mirosław Kalita (ż), Artur Sadło oraz Andrzej Kalita, Marcin Pastusiak, Andrzej Drob, Mirosław Misztal. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński. 
SAWA: Wojciech Lesicki, Arkadiusz Kocot, Salvatore Nigro, Giuseppe Nigro (c) (k), Paweł Piotrowski oraz Domenico Nigro, Ryszard Szyjduk. 
MW SPORT I LIGA
11.30 Creatio Biuro Rachunkowe – Soft Bait Systems 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Piotr Mazur (9′), 1:1 Kamil Baran (20′), 1:2 Andrzej Adamiak (23′).
Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Dariusz Zieliński, Damian Korgol oraz Mateusz Wawszczak, Radosław Kiljanek, Przemysław Kozioł, Piotr Mazur. 
Soft Bait: Radosław Kocot, Jarosław Nowak (c), Krzysztof Wójcik, Michał Młynarczyk, Andrzej Adamiak oraz Mateusz Ziętek, Kamil Baran (ż), Dominik Jarosz, Daniel Leszczyński, Kamil Sochalski, Bartłomiej Barwiak, Damian Jarosz. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
12.00 Świdnik Wysokich Lotów – NEO.NET 1:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Łukasz Mróz (4′), 0:2 Jakub Dąbrowski (8′), 1:2 Wojciech Stefański (9′), 1:3 Łukasz Mróz (26 sekund przed końcem meczu).
Świdnik WL: Przemysław Szpura, Wojciech Stefański, Tomasz Filipiuk, Marek Jurczykowski (k) (c), Grzegorz Wituch oraz Paweł Kwiatkowski, Piotr Kulczyński. 
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Michał Jaworski (c), Daniel Rajtar, Tomasz Belcarz oraz Dawid Sowiński, Tomasz Sapuła, Jakub Dąbrowski, Arkadiusz Herbik. Kierownik drużyny: Jakub Koperski. 
12.30 Pokolenie J.P.II – Klastmed 1:7 (1:3)
Bramki: 1:0 Michał Karaczewski (2′), 1:1 Dariusz Kowalik (4′), 1:2 Rafał Muzyka (10′), 1:3 Daniel Arciszewski (11′), 1:4 Maciej Dąbrowski (21′), 1:5 Rafał Muzyka (24′), 1:6 Maciej Dąbrowski (37 sekund przed końcem meczu), 1:7 Maciej Dąbrowski (sekundę przed końcem meczu).
Pokolenie: Rafał Bartoszuk, Michał Karaczewski, Tobiasz Kaciuczyk (c), Michał Piskor, Michał Babiarz oraz Łukasz Karalus, Marcin Kryszak, Marek Pastusiak, Rafał Usidus, Weronika Fabian, Cezary Świątkowski. Kierownik drużyny: Daniel Pyda. 
Klastmed: Marcin Wasak (k), Mateusz Rosół, Krystian Kowalczyk, Maciej Dąbrowski, Rafał Muzyka oraz Dariusz Kowalik, Jarosław Magryta (c), Kamil Baraniuk, Piotr Kędzierski, Daniel Arciszewski. 
13.00 ITS – LS 1:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Jarzębowski (3′), 1:1 Artur Harasim (16′), 1:2 Michał Trawiński (23′), 1:3 Artur Harasim (53 sekundy przed końcem meczu).
ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski (c), Paweł Warda (k), Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Domenico Nigro, Paweł Cybul, Kamil Sarzyński. 
LS: Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim, Tomasz Chlebuś (c) (ż), Mateusz Dejnek, Robert Nowak oraz Dawid Wójcik, Michał Trawiński, Marcin Pastusiak, Mateusz Żminda, Jan Cegiełka.  
13.30 SAWA – Kozaki w Kaloszach 1:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Marcin Galiński (5′), 1:1 Krzysztof Boniecki (6′-rzut karny), 1:2 Marcin Galiński (18′), 1:3 Robert Gruszecki (21′).
SAWA: Kamil Kądziołka (k), Radosław Pawłowski (ż), Paweł Łyjak (ż), Krzysztof Boniecki (c) (ż), Michał Martyna oraz Arkadiusz Kocot, Wojciech Lesicki, Patryk Dobrowolski, Paweł Machnikowski. 
Kozaki: Piotr Błach (ż), Grzegorz Sołdaj (ż, cz) (c), Paweł Domonik, Marcin Kosiński (k), Marcin Galiński (ż) oraz Marcin Macuk, Kamil Bartyzel.  
TABELA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems            9  22  (7-1-1)  30:13
2. LS                                   9  16  (5-1-3)  22:19
3. Klastmed                         9  16  (5-1-3)  25:13
4. Creatio Biuro Rachunkowe 9  15  (5-0-4)  17:19
5. NEO.NET                         9  15  (5-0-4)  35:20
grupa spadkowa
6. Kozaki w Kaloszach          9  13  (4-1-4)  16:24
7. SAWA                             9  13  (4-1-4)  23:18
8. Pokolenie J.P.II                 9    9  (3-0-6)  14:21
9. ITS                                   9    8  (2-2-5)  14:33
10. Świdnik Wysokich Lotów  9    4  (1-1-7)    9:25
MECZ ZALEGŁY – ALL PROMOTE EXTRALIGA
14.00 Dywany Łuszczów – Perła Progres Mełgiew 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 samobójcza (17′), 2:0 Jarosław Kowalik (22′).
Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Michał Kozak, Kamil Cieśla, Adam Słowik oraz Jarosław Kowalik (k) (c), Sebastian Witkowski, Łukasz Kowalik. 
Perła: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski (ż, ż, cz), Grzegorz Cimek, Rafał Dybała (c), Sebastian Gołąb (k) oraz Dawid Kurkiewicz, Rafał Porębski. 
NEPTUN II LIGA
14.30 RKS Ruch – OSP Oleśniki 0:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Łukasz Kamiński (2′), 0:2 Krzysztof Nastulak (3′), 0:3 Łukasz Barański (18′), 0:4 Łukasz Barański (20′), 0:5 Łukasz Barański (24′), 0:6 Łukasz Barański (34 sekundy przed końcem meczu).
RKS: Grzegorz Czukiewski, Michał Przerada, Rafał Kuśmierz, Kamil Kuśmierz, Grzegorz Królikowski oraz Paweł Ziemba (k) (c).
Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Łukasz Barański, Paweł Fidut, Krzysztof Nastulak, Łukasz Kamiński oraz Paweł Kropornicki (ż, ż, cz), Piotr Wójtowicz, Kamil Kluch, Dominik Wronka, Krzysztof Godula. Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz. 
TABELA
1. OSP Oleśniki                    7  19  (6-1-0)  37:11
2. LTS MW Sport                  8  16  (5-1-2)  32:12
3. Hydrocentrum                   8  15  (5-0-3)  22:25
4. Kos-Wit 1997                    7  14  (4-2-1)  29:16
5. Canarinios                        8    7  (2-1-5)  15:30
6. RKS Ruch                        8    4  (1-1-6)    8:33
7. Starostwo Powiatowe        8    3  (1-0-7)  11:27
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
15.00 Antique Old Stars – Policja 5:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Jacek Kosierb (6′), 2:0 Krzysztof Chilimoniuk (10′), 2:1 Dariusz Kowalik (15′), 3:1 Krzysztof Chilimoniuk (17′), 3:2 Radosław Woś (22′), 4:2 Robert Haczkur (48 sekund przed końcem meczu), 5:2 Jakub Solarski (w ostatniej sekundzie meczu).
Antique Old: Piotr Zwierzański, Robert Haczkur, Jakub Solarski, Mirosław Sobiesiak (c) (k), Krzysztof Chilimoniuk oraz Artur Łuka, Jacek Kosierb. 
Policja: Ireneusz Sajecki, Artur Szot, Adam Osek, Radosław Woś, Piotr Guz (c) oraz Dariusz Kowalik (k), Ludwik Kawalec, Jacek Gozdek. 
ALL PROMOTE EXTRALIGA
15.30 Dywany Łuszczów – Pegimek 2:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Kozłowski (3′), 0:2 Mateusz Selwa (5′), 1:2 Kamil Cieśla (10′), 2:2 Sebastian Witkowski (16′).
Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba (ż), Michał Kozak, Kamil Cieśla, Adam Słowik oraz Jarosław Kowalik (k) (c), Sebastian Witkowski (ż), Łukasz Kowalik, Piotr Wójtowicz.
Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa, Mateusz Kozłowski (c), Adrian Kalita, Daniel Wójcik oraz Konrad Maziarczyk, Łukasz Różycki. Kierownik drużyny: Robert Selwa. 
MECZ ZALEGŁY – ALL PROMOTE EXTRALIGA
16.00 M-Tech – SMB Team 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Łukasz Masłowski (6′), 1:1 Maciej Ostrowski (8′).
M-Tech: Rafał Napora, Mariusz Piłat, Marcin Denis, Paweł Walczak (c), Daniel Dudek oraz Krzysztof Radczuk, Łukasz Masłowski. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.
SMB Team: Karol Porzak, Kamil Ostrowski (ż), Łukasz Jarmuł, Rafał Al-Swaiti (c), Adam Abratkiewicz oraz Michał Łukiewicz, Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski. Kierownik drużyny: Artur Banasik. 
ALL PROMOTE EXTRALIGA
16.30 Solidarność PZL – TKKF Świt 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Michał Skoczylas (9′), 2:0 Jacek Kochalski (11′).
Solidarność: Paweł Socha, Piotr Kochalski, Rafał Pyda, Jacek Kochalski (c), Paweł Szyjduk oraz Michał Skoczylas, Tomasz Szklarz, Krzysztof Olender, Jakub Solarski, Piotr Chlebuś (k), Wojciech Pogorzelski. 
Świt: Dawid Grzeszczuk, Karol Kowalski, Grzegorz Mazur (c), Piotr Filutowski, Michał Ziemkiewicz oraz Damian Wołodko, Jakub Bień, Łukasz Janiak, Jan Grzesiak. Kierownik drużyny: Jakub Grzesiak.
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
17.00 Neptun – Perła Progres Mełgiew 0:0
Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Dariusz Konopka, Karol Wróbel, Robert Mirosław oraz Mariusz Domagalski, Jacek Kochalski, Dariusz Walczak.
Perła: Marcin Błaszczak, Marcin Wojda, Rafał Dybała (c), Tomasz Korona, Sebastian Gołąb oraz Artur Derkacz, Artur Długosz (k), Sławomir Śliwa. 
TABELA
1. Perła Progres Mełgiew        9  22  (7-1-1)  39:14
2. Misztal Meble                    9  18  (6-0-3)  32:18
3. Neptun                              8  13  (4-1-3)  19:16
4. Policja                              9  12  (4-0-5)  15:26
5. Antique Old Stars              8    9  (3-0-5)  11:18
6. SAWA                              9    3  (1-0-8)    8:32
ALL PROMOTE EXTRALIGA
17.30 M-Tech – Metalowcy 2:7 (0:1)
Bramki: 0:1 Dariusz Komarzeniec (6′), 0:2 Paweł Kasak (16′), 0:3 Jakub Szczuka (16′), 1:3 Piotr Skiba (20′), 1:4 Jakub Szczuka (20′), 1:5 Paweł Kasak (22′), 2:5 Marcin Denis (22′), 2:6 Maksymilian Kuś (41 sekund przed końcem meczu), 2:7 Mateusz Wilk (15 sekund przed końcem meczu).
M-Tech: Rafał Napora, Krzysztof Radczuk, Piotr Skiba, Paweł Walczak (c), Daniel Dudek oraz Marcin Denis, Mariusz Piłat, Łukasz Masłowski. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.
Metalowcy: Marcin Błaszczak, Paweł Gromada, Paweł Kasak (c), Maksymilian Kuś, Mateusz Wilk oraz Dariusz Komarzeniec, Jakub Szczuka, Maciej Wilk (k).
18.00 SMB Team – Antique 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Adam Abratkiewicz (19′), 2:0 Kamil Ostrowski (24′).
SMB Team: Karol Porzak, Maciej Ostrowski, Michał Ostrowski, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski (ż) oraz Adam Abratkiewicz, Łukasz Jarmuł, Michał Łukiewicz. Kierownik drużyny: Artur Banasik. 
Antique: Maciej Łukawski (ż), Marcin Szyjduk (k) (c), Marcin Bijas, Krzysztof Chilimoniuk, Michał Romanowski oraz Łukasz Skroban, Mateusz Szczerba, Mirosław Sobiesiak. 
18.30 Dwójka-Remondis – Perła Progres Mełgiew x:x (1:2)
Bramki: 1:0 Paweł Koziołkiewicz (5′), 1:1 Dawid Kurkiewicz (10′), 1:2 Łukasz Gołąb (12′), 1:3 Rafał Dybała (14′),
Dwójka: Karol Falenta (k), Robert Haczkur, Krystian Tuzimski, Marcin Dąbrowski oraz Marcin Hanowski (c),
Perła: Przemysław Hajkowski, Grzegorz Cimek, Rafał Dybała, Łukasz Gołąb, Dawid Kurkiewicz oraz Sebastian Gołąb (c) (k).  
TABELA
grupa mistrzowska
1. Solidarność PZL Świdnik   9  23  (7-2-0)  34:10
2. SMB Team                       9  20  (6-2-1)  19:10
3. Metalowcy                        9  19  (6-1-2)  22:14
4. Pegimek                           9  14  (4-2-3)  19:18
5. Dywany Łuszczów             9  12  (3-3-3)  17:17
grupa spadkowa
6. Antique                             9  11  (3-2-4)  18:22
7. Perła Progres Mełgiew       8    8  (2-2-4)  11:13
8. M-Tech                             9    8  (2-2-5)  12:25
9. TKKF Świt                        9    5  (1-2-6)  10:17
10. Dwójka-Remondis            8    2  (0-2-6)    8:24

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama