AKTUALNOŚCISPORT

Wyniki X kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu

SOBOTA (28.01.2017 r.)

MW SPORT I LIGA – I KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

10.30 SAWA – Pokolenie J.P.II 6:3 (3:2)

Bramki: 1:0 Michał Martyna (1′), 1:1 Wojciech Lesicki-samobójcza (4′), 2:1 Patryk Dobrowolski (6′), 3:1 Salvatore Nigro (10′), 3:2 Michał Babiarz (12′), 4:2 Michał Martyna (18′), 5:2 Salvatore Nigro (19′), 6:2 Michał Martyna (24′), 6:3 Michał Babiarz (49 sekund przed końcem meczu).

SAWA: Wojciech Lesicki, Radosław Pawłowski, Patryk Dobrowolski, Giuseppe Nigro (k) (c), Michał Martyna oraz Paweł Łyjak (ż), Salvatore Nigro.

reklama reklama

Pokolenie J.P.II: Łukasz Karalus, Tobiasz Kaciuczyk (c), Rafał Usidus, Michał Babiarz, Michał Piskor oraz Marek Pastusiak, Rafał Bartoszuk, Weronika Fabian, Łukasz Frąc, Marcin Kryszak. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.

11.00 ITS – Świdnik Wysokich Lotów 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Krystian Kędzierski (9′), 2:0 Tomasz Ścirka (9′), 3:0 Tomasz Ścirka (13 sekund przed końcem meczu).

ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski (c), Krystian Kędzierski, Arkadiusz Ścirka, Tomasz Ścirka oraz Adam Pawłowicz, Kamil Sarzyński, Domenico Nigro, Damian Wiński, Marcin Cholewa. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski. 

Świdnik Wysokich Lotów: Przemysław Szpura, Wojciech Stefański, Radosław Szczerba (k) (c), Tomasz Filipiuk, Grzegorz Wituch oraz Grzegorz Kulczyński, Andrzej Usidus, Paweł Kwiatkowski, Piotr Kulczyński, Marcin Dmowski. 

pauza: Kozaki w Kaloszach

NEPTUN II LIGA – X KOLEJKA

11.30 Starostwo Powiatowe – Kos-Wit 1997 2:5 (1:3)

Bramki: 1:0 Marceli Mucha (5′), 1:1 Jakub Szponar (8′), 1:2 Radosław Koniec (10′), 1:3 Konrad Kiejda (11′), 2:3 Michał Bujnik (16′), 2:4 Mateusz Imgront (21′), 2:5 Jacek Kosierb (16 sekund przed końcem meczu).

Starostwo: Karol Grodzki, Mateusz Romak (k) (c), Mateusz Leśniak, Wojciech Świątek, Michał Bujnik oraz Marceli Mucha. 

Kos-Wit: Tomasz Kasak (k) (c), Mateusz Sawicki, Jakub Szponar, Konrad Kiejda, Mateusz Imgront oraz Radosław Koniec, Marcin Siwek, Jacek Kosierb. 

12.00 OSP Oleśniki – Hydrocentrum 0:3 v.o. 

Mecz przerwany w 23 minucie przy stanie 0:1 i zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Hydrocentrum. 

Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Krzysztof Godula (ż), Dominik Wronka, Krzysztof Nastulak (ż), Łukasz Kamiński oraz Łukasz Barański (cz), Paweł Kropornicki. Kierownik drużyny: Wojciech Mrugała.

Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź,, Konrad Cegiełka, Marek Gawda, Konrad Jóźwik, Łukasz Różycki oraz Michał Harasymow (ż), Kamil Domański, Krystian Wójcik, Karol Brzezicki, Marcin Małocha, Damian Ziętek.  

Mecz: Canarinios – LTS MW Sport przełożony na 19 lutego br.

pauza: RKS Ruch

TABELA

1. OSP Oleśniki                    8  19  (6-1-1)  37:14

2. Hydrocentrum                   9  18  (6-0-3)  25:25

3. Kos-Wit 1997                    8  17  (5-2-1)  34:18

4. LTS MW Sport                  8  16  (5-1-2)  32:12

5. Canarinios                        8    7  (2-1-5)  15:30

6. RKS Ruch                        8    4  (1-1-6)    8:33

7. Starostwo Powiatowe        9    3  (1-0-8)  13:32

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

MECZ ZALEGŁY Z VI KOLEJKI

12.30 Antique Old Stars – Neptun 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Jacek Kochalski (7′-rzut karny), 0:2 Karol Wróbel (18′).

Antique Old Stars: Piotr Zwierzański, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Krzysztof Chilimoniuk, Robert Haczkur oraz Ireneusz Ziętek (ż), Mirosław Sobiesiak (c) (k), Piotr Kochalski, Jarosław Siliwon, Jacek Kosierb. 

Neptun: Mirosław Ciesielka (c) (k), Piotr Sadowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Arkadiusz Ciesielka, Dariusz Walczak, Mariusz Domagalski, Dariusz Konopka. 

TABELA

1. Perła Progres Mełgiew        9  22  (7-1-1)  39:14

2. Misztal Meble                    9  18  (6-0-3)  32:18

3. Neptun                              9  16  (5-1-3)  21:16

4. Policja                              9  12  (4-0-5)  15:26

5. Antique Old Stars              9    9  (3-0-6)  11:20

6. SAWA                              9    3  (1-0-8)    8:32

ALL PROMOTE EXTRALIGA – I KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

13.00 Antique – M-Tech 3:3 (1:0)

Bramki: 1:0 Marcin Szyjduk (9′), 1:1 Paweł Walczak (15′), 1:2 Łukasz Masłowski (18′), 1:3 Piotr Skiba (23′-przedłużony rzut karny), 2:3 Marcin Szyjduk (33 sekundy przed końcem meczu z rzutu karnego), 3:3 Marcin Bijas (16 sekund przed końcem meczu).

Antique: Maciej Łukawski, Marcin Szyjduk (c) (ż), Marcin Bijas, Łukasz Skroban, Mateusz Szczerba (ż) oraz Michał Romanowski, Krzysztof Chilimoniuk (ż), Mirosław Sobiesiak (k).

M-Tech: Rafał Napora, Leszek Joniec, Marcin Denis, Daniel Dudek (ż), Piotr Skiba oraz Paweł Walczak (c), Jarosław Siliwon (k), Mariusz Gumulski, Łukasz Masłowski.

13.30 TKKF Świt – Dwójka-Remondis 1:5 (1:1)

Bramki: 0:1 Sebastian Kuśmirek (7′), 1:1 Grzegorz Mazur (10′), 1:2 Łukasz Rzepecki (18′), 1:3 Paweł Koziołkiewicz (22′), 1:4 Sebastian Kuśmirek (20 sekund przed końcem meczu), 1:5 Łukasz Świdziński (12 sekund przed końcem meczu).

Świt: Dawid Grzeszczuk, Damian Wołodko, Grzegorz Mazur (c), Łukasz Janiak, Michał Ziemkiewicz oraz Piotr Filutowski, Jan Grzesiak. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski. 

Dwójka-Remondis: Tomasz Świć, Piotr Daszko (k), Łukasz Rzepecki, Łukasz Świdziński, Paweł Koziołkiewicz oraz Marcin Hanowski (c), Sebastian Kuśmirek, Robert Haczkur. 

pauza: Perła Progres Mełgiew

MW SPORT I LIGA – I KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

14.00 LS – Klastmed 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Maciej Dąbrowski (12′), 0:2 Jarosław Magryta (21′).

LS: Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim (c), Robert Nowak, Mateusz Dejnek, Michał Trawiński oraz Mateusz Żminda, Jan Cegiełka, Marcin Pastusiak.

Klastmed: Marcin Wasak (k), Piotr Kędzierski, Daniel Arciszewski, Rafał Muzyka, Krystian Kowalczyk oraz Jarosław Magryta (c), Grzegorz Żuchnik, Maciej Dąbrowski.  

Mecz: Creatio Biuro Rachunkowe – NEO.NET przełożony na 5 lutego br.

pauza: Soft Bait Systems

TABELA

grupa mistrzowska

1. Soft Bait Systems            9  22  (7-1-1)  30:13

2. Klastmed                       10  19  (6-1-3)  27:13

3. LS                                 10  16  (5-1-4)  22:21

4. Creatio Biuro Rachunkowe 9  15  (5-0-4)  17:19

5. NEO.NET                         9  15  (5-0-4)  35:20

grupa spadkowa

6. SAWA                            10  16  (5-1-4)  29:21

7. Kozaki w Kaloszach          9  13  (4-1-4)  16:24

8. ITS                                 10  11  (3-2-5)  17:33

9. Pokolenie J losartan potassium 25mg.P.II               10    9  (3-0-7)  17:27

10. Świdnik Wysokich Lotów10    4  (1-1-8)    9:28

ALL PROMOTE EXTRALIGA – I KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

14.30 Pegimek – Dywany Łuszczów 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Kamil Cieśla (16′).

Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa (cz), Łukasz Różycki, Mateusz Kozłowski (c), Adrian Kalita oraz Daniel Wójcik, Konrad Maziarczyk, Jakub Czarnecki, Dominik Szponar. Kierownik drużyny: Robert Selwa. 

Dywany: Kyrylo Mushtai (cz), Jarosław Kowalik (c) (k), Jakub Bomba, Adam Słowik, Sebastian Witkowski oraz Michał Kozak, Łukasz Kowalik, Łukasz Ładniak, Kamil Cieśla.  

Mecz: SMB Team – Metalowcy przełożony na 12 lutego br.

pauza: Solidarność PZL   

TABELA

grupa mistrzowska

1. Solidarność PZL Świdnik   9  23  (7-2-0)  34:10

2. SMB Team                       9  20  (6-2-1)  19:10

3. Metalowcy                        9  19  (6-1-2)  22:14

4. Dywany Łuszczów           10  15  (4-3-3)  18:17

5. Pegimek                         10  14  (4-2-4)  19:19

grupa spadkowa

6. Antique                           10  12  (3-3-4)  21:25

7. Perła Progres Mełgiew       9  11  (3-2-4)  17:15

8. M-Tech                           10    9  (2-3-5)  15:28

9. Dwójka-Remondis            10    5  (1-2-7)  15:31

10. TKKF Świt                    10    5  (1-2-7)  11:22

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close