AKTUALNOŚCI

Pożegnanie z mundurem

W Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku odbyło się w piątek uroczyste pożegnanie odchodzących na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy. Służbę w Policji zakończyli po blisko 30 latach dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Piaskach podinsp. Ryszard Mojski oraz Naczelnik Wydziału Prewencji świdnickiej komendy podinsp. Dariusz Kułaj. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni.

Odchodzący funkcjonariusze odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku insp. Grzegorza Hołuba podziękowania za codzienną służbę, realizację obowiązków na najwyższym poziomie, zaangażowanie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach. W imieniu swoim oraz kolegów podziękował za wieloletnią wspólną służbę również przewodniczący Związku Zawodowego Policjantów KPP w Świdniku asp losartan potassium 50 mg. szt. Ryszard Bundyra życząc odchodzącym kolegom pomyślności i realizacji wszystkich planów po przejściu na emeryturę.

Od wszystkich policjantów i pracowników świdnickiej Policji jeszcze raz życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia i wielu pozazawodowych wyzwań na emeryturze.

 

P.L.

Reklama

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close