AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Koncert " Zakochany świat"- tak śpiewali o miłości w " Norwidzie" (foto)

Dzisiaj z okazji walentynek społeczność Zespołu Szkół Nr1 im C. K. Norwida w Świdniku przygotowała koncert walentynkowy- „Zakochany świat”, który odbył się w sali gimnastycznej szkoły. W spotkaniu wziął udział min. dyrektor placówki, Krzysztof Gałan oraz wicestarosta powiatu, Waldemar Białowąs.
– Z okazji walentynek uczniowie naszej szkoły, z klasy trzeciej TLH przygotowali koncert muzyczno- liryczny zatytułowany „Zakochany świat”. Dedykujemy go wszystkim zakochanym, ale również tym, którzy poszukują miłości. Chcemy pokazać, że jest to uczucie, o które warto walczyć, na które warto czekać, które uskrzydla i sprawia, że świat staje się piękniejszy.- wyjaśnia Renata Gierszon, organizatorka wydarzenia.
Podczas spotkania z licznym udziałem młodzieży, nauczycieli, ale także przedstawiciela samorządu, wicestarosty W. Białowąsa wysłuchano min. dobrze znanych utworów muzycznych o tematyce miłosnej.- Chcieliśmy połączyć muzykę nastrojową i refleksyjną, z utworami współczesnymi o tematyce miłosnej, które kierowane były właśnie do młodzieży.- dodaje Gierszon.
Oprócz uczty muzyczno- lirycznej na uczestników koncertu czekały okolicznościowe serca z Norwida, a także odbyło się specjalne walentynkowe losowanie.
 

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close