AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

I Powiatowy Bal Karnawałowy podopiecznych OIK w Świdniku

Pierwszy Powiatowy Bal Karnawałowy odbył się 17 lutego, w gościnnych progach Zespołu Szkół  nr 1 imienia Cypriana Kamila Norwida w Świdniku. Impreza dedykowana była dzieciom będącym pod opieką Ośrodka Interwencji Kryzysowej.
– To pierwsza taka impreza, której nie udałoby się zorganizować bez wsparcia Starostwa Powiatowego w Świdniku oraz darczyńców, którzy pomogli w ufundowaniu prezentów dla dzieci. Jesteśmy wdzięczni za udostępnione miejsce oraz poczęstunek, który zapewnił dyrektor ZS nr1. Nie wszystkie dzieci doznają, wydawałoby się prostej radości, jaką jest bawienie się. Chciałyśmy stworzyć dla naszych podopiecznych taką szansę, organizując bal. To również trochę spóźniony Mikołaj.- opowiada dyrektor OIK w Świdniku, Anna Modrzejewska.
Podczas balu bawiło sie około trzydziestu podopiecznych placówki. Nad wszystkimi czuwali animatorzy, którzy gwarantowali świetną zabawę. Nie zabrakło tańców, konkursów, malowania buzi, ale przede wszystkim prezentów. Organizatorzy liczą, że będzie to dobry początek cyklicznych imprez.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close