AKTUALNOŚCISPORT

Znamy zwycięzców świdnickiej halówki!

WYNIKI
SOBOTA (25.02.2017 r.)

Reklama
MW SPORT I LIGA – V KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
8.30 Pokolenie J.P.II – ITS 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Damian Wiński (12′), 1:1 Tobiasz Kaciuczyk (14′), 1:2 Krystian Kędzierski (18′).
Pokolenie: Rafał Bartoszuk, Tobiasz Kaciuczyk (c), Rafał Usidus, Marcin Kryszak, Michał Babiarz, Marek Pastusiak, Jakub Pyda, Sebastian Szymanek. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
ITS: Krzysztof Matusiak, Paweł Warda, Mateusz Jarzębowski (c), Krystian Kędzierski (ż, ż, cz), Adam Pawłowicz, Arkadiusz Ścirka, Tomasz Ścirka, Artur Łuka, Damian Wiński, Domenico Nigro, Kamil Sarzyński, Kamil Łuka. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski.
9.00 Kozaki w Kaloszach – SAWA 3:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Giuseppe Nigro (5′), 0:2 Michał Martyna (8′), 1:2 Łukasz Mazurkiewicz (18′), 2:2 Kamil Bartyzel (21′), 3:2 Marcin Macuk (22 sekundy przed końcem meczu).
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Robert Gruszecki (c), Łukasz Mazurkiewicz, Łukasz Kozieł, Marcin Galiński, Marcin Macuk, Kamil Bartyzel. Kierownik drużyny: Marcin Kosiński.
SAWA: Wojciech Lesicki, Michał Martyna, Giuseppe Nigro (c), Patryk Dobrowolski (k), Arkadiusz Kocot, Salvatore Nigro. 
pauza: Świdnik Wysokich Lotów
grupa mistrzowska
9.30 Klastmed – Creatio Biuro Rachunkowe 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 samobójcza (14′), 1:1 Piotr Kędzierski (14′).
10.00 Soft Bait Systems – LS 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Dominik Jarosz (21′), 2:0 Krzysztof Wójcik (24′), 2:1 Tomasz Skowronek (27 sekund przed końcem meczu).
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Kamil Baran (c), Dominik Jarosz, Jarosław Nowak, Krzysztof Wójcik, Andrzej Adamiak, Rafał Robak, Damian Jarosz, Tomasz Kozak. Kierownik drużyny: Michał Młynarczyk.
LS: Arkadiusz Rycaj, Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim (c), Jan Cegiełka, Paweł Malesa, Robert Nowak, Krzysztof Wrona, Michał Zgierski, Mateusz Dejnek. 
pauza: NEO.NET
TABELA KOŃCOWA
grupa mistrzowska
1. Soft Bait Systems           13  34  (11-1-1) 40:15
2. Klastmed                        13  23  (7-2-4)  31:15
3. LS                                  13  20  (6-2-5)  26:24
4. Creatio Biuro Rachunkowe13  19  (6-1-6)  21:25
5. NEO.NET                        13  16  (5-1-7)  38:32
grupa spadkowa
6. Kozaki w Kaloszach        13  22  (7-1-5)  24:31
7. SAWA                            13  19  (6-1-6)  37:28
8. ITS                                 13  14  (4-2-7)  23:43
9. Świdnik Wysokich Lotów 13  13  (4-1-8)  15:28
10. Pokolenie J.P.II             13    9  (3-0-10)19:33
Najlepszy strzelec I ligi: MICHAŁ MARTYNA (SAWA) – 14 bramek.
Najlepszy bramkarz I ligi: MARCIN WASAK (Klastmed).
Najlepszy piłkarz I ligi:  SEBASTIAN BARAN (Soft Bait Systems).
Puchar FAIR PLAY ufundowany przez redakcję „Nowego Tygodnia w Świdniku” zdobyła drużyna POKOLENIE J.P.II
NEPTUN II LIGA – XIV KOLEJKA
10.30 RKS Ruch – Starostwo Powiatowe 0:4 (0:0)
Bramki: 0:1 Marceli Mucha (19′), 0:2 Marceli Mucha (23′), 0:3 Janusz Jędrych (31 sekund przed końcem meczu), 0:4 Michał Bujnik (5 sekund przed końcem meczu).
11.00 OSP Oleśniki – Canarinios 4:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Patryk Paluch (8′), 1:1 Paweł Fidut (14′), 1:2 Szymon Kobiałka (17′), 2:2 Krzysztof Nastulak (22′), 3:2 Krzysztof Nastulak (24′), 4:2 Paweł Kropornicki (28 sekund przed końcem meczu).
11.30 Hydrocentrum – Kos-Wit 1997 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Daniel Barabasz (47 sekund przed końcem meczu).
pauza: LTS MW Sport
TABELA KOŃCOWA
1. Kos-Wit 1997                  12  29  (9-2-1)  47:21
2. LTS MW Sport                12  28  (9-1-2)  46:16
3. OSP Oleśniki                  12  25  (8-1-3)  50:26
4. Hydrocentrum                 12  19  (6-1-5)  26:29
5. Starostwo Powiatowe      12    9  (3-0-9)  26:41
6. Canarinios                      12    7  (2-1-9)  23:47
7. RKS Ruch                      12    5  (1-2-9)    8:46
Najlepszy strzelec II ligi: ŁUKASZ BARAŃSKI (OSP Oleśniki) – 18 bramek.
Najlepszy bramkarz II ligi: JAKUB BŁASZCZAK (LTS MW Sport).
Najlepszy piłkarz II ligi: JAKUB SZPONAR (Kos-Wit 1997).
Puchar FAIR PLAY ufundowany przez redakcję „Głosu Świdnika” zdobyła drużyna HYDROCENTRUM.
OLIMP LIGA OLDBOJÓW – III KOLEJKA II RUNDY
grupa o miejsca 4-6
12.00 Policja – Antique Old Stars 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Piotr Guz (15′), 2:0 Adam Osek (21′), 2:1 Artur Łuka (4 sekundy przed końcem meczu).
pauza: SAWA
grupa mistrzowska
12.30 Perła Progres Mełgiew – Misztal Meble 6:3 (2:1)
Bramki: Tomasz Korona 3, Rafał Dybała, Artur Długosz, Sebastian Gołąb – Andrzej Kalita, Arkadiusz Bzowski, Tomasz Rossa.
pauza: Neptun
TABELA KOŃCOWA
grupa mistrzowska
1. Perła Progres Mełgiew      12  28  (9-1-2)  49:21
2. Neptun                            12  25  (8-1-3)  31:20
3. Misztal Meble                  12  21  (7-0-5)  40:28
grupa o miejsca 4-6
4. Policja                            12  18  (6-0-6)  19:31
5. Antique Old Stars            12  12  (4-0-8)  15:24
6. SAWA                            12    3  (1-0-11)  9:39
Najlepszy strzelec ligi oldbojów: TOMASZ KORONA (Perła Progres Mełgiew) – 27 bramek.
Najlepszy bramkarz ligi oldbojów: IRENEUSZ SAJECKI (Policja).
Najlepszy piłkarz ligi oldbojów: RAFAŁ DYBAŁA (Perła Progres Mełgiew).
Puchar FAIR PLAY ufundowany przez redakcję „Naszego Świdnika” zdobyła drużyna ANTIQUE OLD STARS.
ALL PROMOTE EXTRALIGA – V KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
13.00 M-Tech – TKKF Świt 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Damian Wołodko (3′), 1:1 Piotr Skiba (8′-rzut karny),
13.30 Perła Progres Mełgiew – Antique 9:3 (6:1)
Bramki: Michał Hajkowski 6, Tomasz Korona 3 – Łukasz Skroban 2, Mirosław Sobiesiak.
pauza: Dwójka-Remondis
grupa mistrzowska
14.30 Solidarność PZL – SMB Team 2:2 (1:1)
Bramki:
0:1 Kamil Ostrowski (4′) – uderzenie z powietrza, zza pola karnego, Paweł Socha bez szans
1:1 Paweł Szyjduk (8′) – szybka kontra z wykonaniu Krzysztofa Olendra, podanie do wychodzącego na czystą pozycję Pawła Szyjduka, a ten w polu karnym tyłem do bramki sprytnym strzałem po parkiecie pokonuje Karola Porzaka
2:1 Rafał Pyda (22′) – lewa noga, lewa strona boiska, Rafał Pyda silnym uderzeniem posyła piłkę między nogami Karola Porzaka do siatki
2:2 Łukasz Jarmuł (23′)
pauza: Dywany Łuszczów
ALL PROMOTE EXTRALIGA – V KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
15.30 Metalowcy – Pegimek 0:4 (0:1)
Bramki: Mateusz Kozłowski 2, Daniel Wójcik, Dominik Szponar.
TABELA KOŃCOWA
grupa mistrzowska
1. SMB Team                     13  30  (10-2-1)28:14
2. Solidarność PZL Świdnik 13  28  (8-4-1)  42:17
3. Pegimek                         13  20  (6-2-5)  28:25
4. Metalowcy                      13  20  (6-2-5)  23:22
5. Dywany Łuszczów           13  18  (5-3-5)  22:23
grupa spadkowa
6. Perła Progres Mełgiew     13  23  (7-2-4)  36:22
7. Antique                           13  13  (3-4-6)  25:37
8. Dwójka-Remondis            13  11  (3-2-8)  21:34
9. M-Tech                           13  10  (2-4-7)  20:36
10. TKKF Świt                    13    7  (1-4-8)  13:28
Najlepszy strzelec extraligi: MICHAŁ HAJKOWSKI (Perła Progres Mełgiew) – 14 bramek.
Najlepszy bramkarz extraligi: KAROL PORZAK (SMB Team).
Najlepszy piłkarz extraligi: PAWEŁ SZYJDUK (Solidarność PZL).
Puchar FAIR PLAY ufundowany przez redakcję „Przeglądu Świdnickiego” zdobyła drużyna DWÓJKA-REMONDIS.
MECZE BARAŻOWE
14.00 2 miejsce II liga LTS MW SPORT – 9 miejsce I liga ŚWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 3:2 (0:1)
Bramki: Adrian Duda 2, Patryk Mizura – Grzegorz WituchTomasz Filipiuk.
15.00 3 miejsce II liga OSP OLEŚNIKI – 8 miejsce I liga ITS 6:2 (1:1)
Bramki: Krzysztof Nastulak 2, Dominik Wronka 2, Krzysztof Godula, Łukasz Barański – Adam Pawłowicz, Paweł Warda.
16.00 3 miejsce I liga LS – 8 miejsce extraliga DWÓJKA-REMONDIS 1:4 (0:2)
Bramki: Paweł Malesa – Krystian Tuzimski 3, Marcin Hanowski.
16.30 2 miejsce I liga KLASTMED – 9 miejsce extraliga M-TECH 0:2 (0:0)
Bramki: Mariusz Piłat, Mariusz Gumulski.

 

foto: swidnickahalowka.futbolowo.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close