AKTUALNOŚCISPORT

W niedzielę kolejne starcie w halowej piłce nożnej!

Już w najbliższą niedzielę XX Turniej o Przechodni Puchar Burmistrza Świdnika w Halowej Piłce  Nożnej  Pięcioosobowej. 5 marca w hali  SP nr 7 w Świdniku spotkają się trzy grupy.

GRUPA „A”   
1.Solidarność      PZL
2. REM- GUZ
3. TKKF Świt
4. Starostwo Powiatowe   
             GRUPA „B”    
5. Metalowcy
6. Soft Bait Systems
7. Canarinios
8. KSW

                    GRUPA „C”

9. Dywany Łuszczów
10. Świdnik Wysokich Lotów
11. Pokolenie J. P. II
12. Creatio Biuro Rachunkowe

Prezentujemy terminarz turnieju:
9.00 mecz grupy B: Metalowcy – Soft Bait Systems
9.20 mecz grupy C: Dywany Łuszczów – Świdnik Wysokich Lotów
9.40 mecz grupy A: TKKF Świt – Starostwo Powiatowe
10.00 mecz grupy B: Canarinios – KSW
10.20 mecz grupy C: Pokolenie J.P.II – Creatio Biuro Rachunkowe
10.40 mecz grupy A: Solidarność PZL – Starostwo Powiatowe
11.00 mecz grupy B: Soft Bait Systems – Canarinios
11.20 mecz grupy C: Świdnik Wysokich Lotów – Pokolenie J.P.II
11.40 mecz grupy A: REM-GUZ – TKKF Świt
12.00 mecz grupy B: Metalowcy – KSW
12.20 mecz grupy C: Dywany Łuszczów – Creatio Biuro Rachunkowe
12.40 mecz grupy A: TKKF Świt – Solidarność PZL
13.00 mecz grupy B: Canarinios – Metalowcy
13.20 mecz grupy C: Pokolenie J.P.II – Dywany Łuszczów
13.40 mecz grupy A: Starostwo Powiatowe – REM-GUZ
14.00 mecz grupy B: KSW – Soft Bait Systems
14.20 mecz grupy C: Creatio Biuro Rachunkowe – Świdnik Wysokich Lotów
14.40 mecz grupy A: Solidarność PZL – REM-GUZ
15.00 mecz ćwierćfinałowy nr 1: 1C ………………………………….. – 2III ……………………………………       …:…
15.20 mecz ćwierćfinałowy nr 2: 1A ………………………………….. – 2B ……………………………………        …:…
15.40 mecz ćwierćfinałowy nr 3: 2A ………………………………….. – 2C ……………………………………        …:…
16.00 mecz ćwierćfinałowy nr 4: 1III ………………………………….. – 1B ……………………………………       …:…
17.00 MECZ POKAZOWY FUTSALU
AZS UMCS LUBLIN (I LIGA) – REPREZENTACJA POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU (ŚWIDNIK)
17.00 AZS UMCS – zwycięzca ćwierćfinału nr 1 (I kwarta 10 minut efektywny czas gry)
17.20 AZS UMCS – zwycięzca ćwierćfinału nr 2 (II kwarta 10 minut efektywny czas gry)
17.40 AZS UMCS – zwycięzca ćwierćfinału nr 3 (III kwarta 10 minut efektywny czas gry)
18.00 AZS UMCS – zwycięzca ćwierćfinału nr 4 (IV kwarta 10 minut efektywny czas gry)
18.30 mecz półfinałowy: zw. nr 1 ………………………………. – zw. nr 2 ……………………………  …:…
18.50 mecz półfinałowy: zw. nr 3 ………………………………. – zw. nr 4 ……………………………  …:…
19.10 mecz o III miejsce: przegrani z półfinałów
…………………………………………… – ………………………………………..   …:…
19.30 mecz finałowy: zwycięzcy z półfinałów
…………………………………………… – ………………………………………..   …:…
20.00 UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA TURNIE
 

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close