AKTUALNOŚCISPORT

Młodzicy Avii walczyli do końca!

Mecz w ramach Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych pomiędzy Avią i Vrotcovią Lublin miał bardzo ciekawy i pełen zwrotów akcji przebieg. Do przerwy prowadzili lublinianie, ale końcówka spotkania należała do podopiecznych trenera Karola Falenty. Gola na wagę wygranej 4:3 (2:3) na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem arbitra zdobył Bartosz Wołowiec.
Bramki: Bartosz Wołowiec 2 (13′, 58′), Igor Maluga (9′), Jan Parcheta (56′-rzut karny).
AVIA: Kamil Szymańczuk, Edwin Mościcki, Gabriel Brodzki, Igor Maluga, Maciej Krukowski, Ireneusz Dmitruk, Bartosz Wołowiec, Grzegorz Czupryn, Eryk Szydłowski oraz Filip Drzewiecki, Rafał Janulewicz, Jan Parcheta, Szymon Gruszka, Michał Janczak.
Prowadzenie w tym meczu zmieniało się niczym w kalejdoskopie. Najpierw było 1:0 dla gości. Potem 1:1 i 2:1 dla Avii. Jeszcze przed przerwą przyjezdni zdołali najpierw wyrównać na 2:2, a następnie zdobyć gola na 3:2. W drugiej połowie świdniczanie uparcie dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku. Opłaciło się. Najpierw na cztery minuty przed końcem gry z rzutu karnego wyrównał Jan Parcheta. Natomiast „złotą” bramkę na 120 sekund przed końcowym gwizdkiem sędziego strzelił Bartosz Wołowiec.